امروز جمعه 09 آبان 1399 ساعت 16:07:51

دوربین خبر

کد مطلب : 30800 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 18 مهر 1398 -ساعت : 14:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیمه خبرنگاران روی میز مدیران

بیمه خبرنگاران روی میز مدیران

به گزارش دوربین خبر،مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اعلام ارائه تسهیلات جهت پوشش بیمه درمانی خبرنگاران استان از آمادگی بیمه سلامت جهت همکاری با ادارات ذیربط جهت ارائه تسهیلات برای پوشش بیمه درمان خبرنگاران استان خبر داد.
 در آستانه گرامیداشت هفته بیمه سلامت ، نشست هماهنگی جهت بررسی راهکارهایی در راستای پوشش بیمه ای خبرنگاران استان با حضور زارع، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابراهیمی، مدیر کل بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر، حق شناس، مسئول سازمان بسیج رسانه استان و دکتر ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت در این اداره کل برگزار شد.
عباس زارع ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان طی سخنانی با اشاره به نقش بسیار مهم و موثر خبرنگاران در امر اطلاع‌رسانی، ایجاد پشتوانه های خدمات اجتماعی مانند بیمه درمان و بازنشستگی را امری بسیار ضروری و مهم برشمرد و افزود : یقیناً همکاری و تعامل هر چه بیشتر نهادهای ذیربط و رسانه ها می تواند نقش موثری در کاهش دغدغه‌های خبرنگاران در امر بیمه درمانی و بازنشستگی ایفا نماید.
در ادامه دکتر ظفرمند ، مدیرکل بیمه سلامت مازندران نیز ضمن گرامیداشت هفته بیمه‌سلامت( ۳ الی ۹ آبان ماه) با اشاره به اینکه شغل خبرنگاری شغلی سخت و دشوار است، افزود:  خبرنگاری علاوه بر سختی هایی که دارد در کنارش زیبایی‌های نیز دارد و همه ما را مقید می کند که در یک ساختار شیشه‌ای قرار داریم و رصد می شویم.
دکتر ظفرمند با اشاره به ارتباط بسیار موثر و تنگاتنگ بیمه سلامت و اصحاب رسانه استان ابراز امیدواری کرد، با همکاری و تعامل نهادها و ادارات ذیربط بتوانیم دین خود را به خبرنگاران ادا نموده و در راستای کاهشل دغدغه های بیمه درمانی و بازنشستگی آنها گام برداریم.


بیمه خبرنگاران روی میز مدیرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بیمه خبرنگاران روی میز مدیران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir