امروز جمعه 09 خرداد 1399 ساعت 14:15:52

دوربین خبر

کد مطلب : 30807 -تاریخ انتشار : یکشنبه 21 مهر 1398 -ساعت : 07:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بهره مندی ۳۵۰۰ مددجوی کمیته امدادمازندران از طرح واکسن آنفولانزا

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران اعلام کرد:

بهره مندی ۳۵۰۰ مددجوی کمیته امدادمازندران از طرح واکسن آنفولانزا

به گزارش دوربین خبر،معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت:طرح تزریق واکسن آنفولانزا برای ۳۵۰۰ نفر از مددجویان مبتلا به بیماریهای خاص و صعب العلاج ، بیماران زمینگیر وسالمند تحت حمایت در مازندران اجرا می شود.

محمد کوچکی ، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اظهار داشت: با توجه به رسیدن فصل سرما با هماهنگی انجام شده بامرکز بهداشت استان مقرر شد تا واکسن آنفولانزا با هدف ایمن سازی مددجویان در مقابل بیماری آنفولانزا به مددجویان تزریق شود.

وی با بیان اینکه این نهاد در بخش بهداشت و درمان به مددجویان خدمات مختلفی ارائه می کند،افزود:۱۲ میلیارد تومان برای بهداشت و درمان مددجویان در شش ماهه نخست امسال هزینه شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران تصریح کرد: خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان تحت حمایت شامل بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار، مجریان طرح های اشتغال, بیمه روستائیان و عشایر ، بهداشت، هزینه های مکمل ، طرح تغذیه مادران باردار و شیرده وکودکان زیر پنج سال بوده است.

وی با بیان اینکه ۲۷۲۲ نفر بیمار خاص و صعب العلاج و زمینگیر در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، گفت: به این افراد خدماتی مانند هزینه های پوشینه، تخت، تشک مواج، دارو و درمان، ویزیت، هزینه های بستری و هزینه های بیمه مکمل درشش ماهه نخست سال جاری ارائه شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران به برگزاری دوره های آموزشی بهداشت برای مددجویان تحت حمایت در استان اشاره کردو افزود: این دوره های آموزشی با هدف ارتقاء سطح بهداشت برای مددجویان در بخش هایی مانند بهداشت روان،بهداشت فردی ، دیابت و فشار خون برگزار شد.

کوچکی یادآورشد : در مازندران ۸۱ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بهره مندی ۳۵۰۰ مددجوی کمیته امدادمازندران از طرح واکسن آنفولانزا

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir