امروز شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 12:56:43

دوربین خبر

کد مطلب : 30808 -تاریخ انتشار : یکشنبه 21 مهر 1398 -ساعت : 08:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پرداخت 352میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی

رئیس کمیته امداد نوشهر:

پرداخت 352میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی

به گزارش دوربین خبر،بهرام کیا کجوری رئیس کمیته امداد نوشهر با تشریح فعالیت‌ها و خدمات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت گفت: در ۶ ماهه نخست سالجاری 106نفر از تسهیلات اشتغال و توانمندسازی، تسهیلات خرید، ساخت و یا ودیعه مسکن و وام کارگشایی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت بهره‌مند شدند.

وی بابیان اینکه هدف کمیته امداد توسعه راهبرد اشتغال و توانمندسازی است ،افزود: از زمان راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خدمات قابل‌توجهی برای مددجویان و افراد نیازمند ارائه‌شده است و با مشارکت خیران و نیکوکاران این خدمات بهتر و بیشتر هم می‌شود.

رئیس کمیته امداد نوشهر تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 352 میلیون تومان تسهیلات به 106 نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب طرح‌های اشتغال و خودکفایی، تسهیلات کارگشایی و تسهیلات خرید، احداث و ودیعه مسکن در کوتاه‌ترین زمان انتظار پرداخت شده است.

وی ادامه داد: از مجموع تسهیلات پرداختی صندوق امداد ولایت در سال جاری پنج مورد تسهیلات اشتغال و خودکفایی بااعتبار 99 میلیون تومان، 81 مورد وام کارگشایی به ارزش 161 میلیون تومان ، سه مورد ودیعه مسکن بااعتبار 25 میلیون تومان و 17 مورد هم تسهیلات خرید و یا احداث مسکن بااعتبار 67 میلیون تومان پرداخت شده است.

کیا کجوری افزود: از دیگر اهداف صندوق امداد ولایت اشاعه سنت قرض‌الحسنه در جامعه بوده و خیرین و نیکوکاران با پس انداز قرض الحسنه نزد صندوق امداد ولایت به این نهاد در رفع مشکلات مددجویان یاری می رسانند.


پرداخت 352میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پرداخت 352میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir