امروز جمعه 09 آبان 1399 ساعت 16:58:13

دوربین خبر

کد مطلب : 30823 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 مهر 1398 -ساعت : 07:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وضعیت فاضلاب در شهر تنکابن بحرانی است

  شهردار تنکابن:

وضعیت فاضلاب در شهر تنکابن بحرانی است

به گزارش دوربین خبر،

زرودی شهردار تنکابن در دومین نشست تخصصی حول تدوین طرح الزام تصفیه_خانه برای واحد های ساختمانی گفت:باید واقعیت ها را با مردم در میان گذاشت تا در حل این بحران کمک حال مجموعه باشند .

شهردارتنکابن در جمع مهندسین از عزم بوجود آمده و پیشنهاد مجموعه شهرداری در جهت الزام ساختمان های بیش از چهار واحد به استفاده از تصفیه_خانه افزود:موضوع فاضلاب شهری با توجه به بالابودن سطح آب های زیر زمینی در عمده مناطق مختلف شهر و از طرفی عدم رعایت استاندارد های لازم در زمینه سپتیک شاهد وضعیت بسیار بدی در اقصی نقاط شهر تنکابن هستیم که به لحاظ اقتصادی نیز معیشیت خانوار را تحت شعاع خود قرار داده است.

وی تصریح کرد:بخش اعظمی از شهروندان با مراجعه به مجموعه خواستار اقدام غیر قانونی در وصل نمودن فاضلاب های خانگی شان به اگوی شهری هستند که اینکار به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و می بایست راهکار اساسی برای این مشکل بیابیم .

شهردار تنکابن ادامه داد:رهاسازی فاضلاب های خانگی توسط شهروندان در شهر به علت پُر شدن سریع چاه های فاضلاب های خانگی در شهر به علت بالابودن آب های سطحی و  رها سازی فاضلاب شهروندان را آزرده می نماید و کیفیت زندگی شهر نشینی را تحت شعاع خود قرار می دهد که به هیچ عنوان پذیرفته نیست.
زرودی از اهتمام شورای سلامت شهرستان در به سرانجام رساندن پروژه ی تصفیه خانه ی فاضلابکش های خانگی شد.

او با اشاره به  راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب کش ها نخستین بار در کشور در تنکابن بهمت شرکت دانش بنیان بعد از کشور های آمریکا و آلمان گفت:لازم است دستورالعمل لازم اجرا در بیاید تا ازین وضعیت بحرانی فاضلاب در شهر در آینده جلوگیری شود .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : وضعیت فاضلاب در شهر تنکابن بحرانی است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir