امروز یکشنبه 29 دی 1398 ساعت 22:58:17

دوربین خبر

کد مطلب : 30825 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 آبان 1398 -ساعت : 10:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نزاع در مازندران 6 ماه اول امسال یک درصد رشد داشت

نزاع در مازندران 6 ماه اول امسال یک درصد رشد داشت

به گزارش دوربین خبر،


مدير كل پزشكي قانوني مازندران ، آمار معاینات انجام شده، شش ماه سالجاری در استان را 13 هزار 101 نفر اعلام کرد و افزود : این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل یک درصد افزایش داشت.
به گزارش روابط عمومي اداره كل پزشكي قانوني استان ، عباسی با اشاره به اینکه از این تعداد ذکر شده 8 هزار 566 نفر مرد و مابقی زن هستند .
بر اساس اين گزارش بيشترين نزاع به ترتيب مربوط به شهرهاي ساري با عدد 2هزار780 ، بابل با عدد هزار و 607 و آمل با عدد هزار و 358 نفر و كمترين موارد نزاع به ترتيب در شهرهاي عباس آباد با عدد 221 نفرثبت شده است.

مرداد بیشترین ماه

بر اساس آمار ارجاعی از مراکز استان ، مرداد با 2336 ،شهریور با 2304 ، تیر با 2267 به ترتیب بیشترین و فروردین با 1895 کمترین مورد نزاع گزارش شده است.

مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران با تاكيد بر اينكه نزاع و درگيري بيشترين دليل مراجعه افراد به مراكز پزشكي قانوني است ، تصريح كرد :بخش قابل توجهي از افراد به دنبال وقوع نزاع و درگيري از طرف مراجع قضايي و انتظامي به مراكز پزشكي قانوني ارجاع مي شود كه بر اساس نوع و ميزان آسيب ديدگي با توجه به قانون مجازات اسلامي براي آنان گواهي صادر ميشود.
اين مقام اجرايي استان يكي از دلايل بالا بودن آمار نزاع را پائين بودن سطح تحمل افراد در جامعه دانست و گفت : ميتوان با آموزش مهارت هاي زندگي به خصوص در سنين پايين ميزان تحمل افراد را در شرايط استرس بالا برد تا افراد به جاي درگيري فيزيكي ، با بحث ، گفتگو و تفاهم مشكلات في ما بين را حل و فصل كنند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نزاع در مازندران 6 ماه اول امسال یک درصد رشد داشت

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir