امروز سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 09:57:55

دوربین خبر

کد مطلب : 30833 -تاریخ انتشار : شنبه 11 آبان 1398 -ساعت : 07:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نگاهی بر عملکرد نیروگاه شهید سلیمی نکا در غرفه صنعت برق ایران

گزارش تصویری "دوربین خبر"

نگاهی بر عملکرد نیروگاه شهید سلیمی نکا در غرفه صنعت برق ایران

به گزارش دوربین خبر،غرفه توانمندیهای نیروگاه شهید سلیمی نکا در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

 نیروگاه شهید سلیمی نکا از سال 1390 تاکنون مدیریت بازسازی, طراحی و ساخت داخل بیش از 1190 نوع از قطعات مورد نیاز نیروگاه نکا که بالغ بر 42 هزار سری بوده است را با مشارکت فنی کارشناسان خود و تکیه بر توانمندی سازندگان داخل کشور بر عهده داشته است .

نیروگاه نکا در تابستان سال جاری افزایش توان تولید به میزان 42 مگاوات که صرفه جویی 4 هزار میلیارد ریالی را به دنبال داشته و نیز ثبت رکورد بی سابقه 440 مگاوات به ظرفیت اسمی در واحد یک بخار در چهلمین سال بهره برداری نیروگاه را در کارنامه درخشان خود ثبت نمود .

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ایران صبح امروز با حضور ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی آغاز به کار کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق حرارتی- در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران 36 شرکت از 13 کشور آلمان، ایتالیا، چین، روسیه، فرانسه، ژاپن، انگلستان، اسپانیا، سوئیس، بلژیک، ترکیه، فنلاند و لبنان حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه در فضایی به وسعت 50 هزار مترمربع میزبان 464 شرکت داخلی است که این میزان مشارکت بخش خصوصی داخل کشور نسبت به ادوار پیشین برگزاری این نمایشگاه بی‌سابقه بوده است. پیش از این بیشترین میزان حضور شرکت‌های داخلی در نمایشگاه صنعت برق مربوط به دوره هفدهم با مشارکت 458 شرکت داخلی بوده است؛ از این رو در نمایشگاه نوزدهم شاهد بیشترین حضور شرکت‌های صنعت برق در طی چند سال اخیر هستیم.

یکی از ویژگی‌های نمایشگاه امسال رشد چهار برابری حضور شرکت‌های دانش بنیان است که در این رویداد بین‌المللی 41 شرکت دانش بنیان تولیدی و نوپا به ارائه آخرین دستاوردهای خود در حوزه صنعت برق خواهند پرداخت.

براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته پس از مراسم افتتاحیه گمایشگاه نوزدهم نشست "راهبردهای حمایت از تولید داخل و توسعه صنعت برق" با حضور وزیر نیرو، مدیران ارشد صنعت برق و فعالان بخش خصوصی برگزار خواهد شد.

در این دوره از نمایشگاه برق کارگاه‌های آموزشی "هوشمندسازی شبکه برق کشور(اهداف و برنامه‌ها)"، "استانداردهای جهانی تولید برق حرارتی و استفاده از آن در نسل جدید نیروگاه‌های کشور" و طرح‌های نوآورانه دانش تحریم" برگزار خواهد شد.

در این رویداد بین‌المللی همچنین کالاهای از قبیل: روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران ارائه خواهد شد.
گفتنی است: نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ایران نهم تا دوازدهم آبان‌ماه از ساعت 9 تا 17  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.


نگاهی بر عملکرد نیروگاه شهید سلیمی نکا در غرفه صنعت برق ایران

نگاهی بر عملکرد نیروگاه شهید سلیمی نکا در غرفه صنعت برق ایران

نگاهی بر عملکرد نیروگاه شهید سلیمی نکا در غرفه صنعت برق ایران

نگاهی بر عملکرد نیروگاه شهید سلیمی نکا در غرفه صنعت برق ایرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نگاهی بر عملکرد نیروگاه شهید سلیمی نکا در غرفه صنعت برق ایران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir