امروز سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 09:59:57

دوربین خبر

کد مطلب : 30846 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آبان 1398 -ساعت : 09:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همگرایی و توسعه متوازن در مازندران را دنبال می کنیم

استاندار مازندران در مراسم معارفه نماینده ولی فقیه استان:

همگرایی و توسعه متوازن در مازندران را دنبال می کنیم

به گزارش دوربین خبر،استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان که همزمان با آئین تکریم و تجلیل و معارفه نماینده ولی فقیه مازندران و امام جمعه ساری برگزار شد گفت:علما در ایجاد بستر آرام در استان تلاش کردند و از همه تلاش های آیت الله طبرسی در این خصوص تقدیر می کنیم .
حسین زادگان با بیان اینکه همدلی،وفاق و همراهی از مهمترین اقدام آیت الله طبرسی بوده افزود:واگرایی از بزرگترین حواشی مازندران است که در سطوح مختلف با آن ذوبرو بوده ایم .
او با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند وفاق و همدلی در استانیم و. حلقه گمشده استان این موضوع است تصریح کرد:مشی آیت الله لایینی هم مشی اعتدال و وفاق برای توسعه پایدار در استان است و با سلایق سیاسی که در استان وجود دارد باید در این فضا بهتر فعالیت نماییم.
او در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد:مازندران در همه ادوار و در حوزه شرق و غرب استان با مشکل  پسماند که استان را رنج می دهد روبروست که این مسئله مورد توجه مقام معظم رهبری بوده است .
وی با بیان اینکه در دولت زمانی که موضوع زباله غرب استان را داریم با توجه کم روبرو هستیم ادامه داد: امیدواریم با کمک های ویژه مقام معظم رهبری ،کمک ویژه در رفع پسماند را داشته باشیم .
وی با بیان اینکه 50 میلیون نفر جمعیت شناور در استان وجود دارد خاطرنشان کرد:امسال 100 میلیارد تومان دولت اعتبار در خصوص پسماند اختصاص داده است .
80 درصد سواحل استان در دسترس مردم است
حسین زادگان خاطرنشان کرد:هم اکنون در حال آزادسازی سواحل مازندران هستیم.

استاندار مازندران با اشاره به تک رقمی شدن نرخ بیکاری گفت:در شرتیط سیاسی و تحریمی و اقتصادی تنها راه برون رفت از مشکلات و جلوگیری از شکاف بین نخبگان علمی و سیاسی در استان مازندران سعی شد با منشوری ویژه اولویت های توسعه استان در منطقه آزاد،پسماند و ... را فراهم کردیم تا در این مسیر همه با اتحاد بتوانیم موضوعات را پیگیری نماییم . 


همگرایی و توسعه متوازن در مازندران را دنبال می کنیملینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : همگرایی و توسعه متوازن در مازندران را دنبال می کنیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir