امروز دوشنبه 07 بهمن 1398 ساعت 03:46:58

دوربین خبر

کد مطلب : 30851 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آبان 1398 -ساعت : 13:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۳۰ درصد از فضای آموزشی کشور نیازمند بازسازی است

وزیر آموزش و پرورش :

۳۰ درصد از فضای آموزشی کشور نیازمند بازسازی است

به گزارش دوربین خبر،حسن حاجی میرزایی روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح پروژه های آموزشی چالوس افزود: از این تعداد ۱۸ درصد نیازمند مقاوم سازی و ۱۲ درصد دیگر هم نیازمند تعمیر کامل و بازسازی است

وی گفت: برای بازسازی و مقاوم سازی این میزان واحدهای آموزشی که مستلزم اعتبار قابل توجهی است امیدواریم با کمک خیرین ، نهادهای مدنی و بنگاه های اجتماعی در کشور بتوانیم به مرور نسبت به بازسازی و مقاوم سازی انها اقدام کنیم.
وی با بیان اینکه آینده کشور در آموزش و پرورش رقم می خورد، خاطرنشان کرد: همه باید تلاش کنیم تا با فراهم کردن محیط مناسب و معلمان مستعد برای دانش اموزان، آینده ای خوب برای کشور رقم بزنیم.
وزیر آموزش و پرورش همچنین همکاری همه دستگاهها و مردم در بخش های مختلف برنامه ای با این نهاد را یکی از اولویت ها دانست و گفت: مشارکت و همکاری همه مردم منحصرا به کمک های مالی نیست بلکه در زمینه ماموریت های آموزشی و مفهوم واقعی تربیت و همچنین آماده کردن نیروی انسانی برای قبول مسئولیت در آینده نیز مهم است.
حاجی میرزایی مشارکت مردم مازندران در کمک به آموزش و پرورش را خوب توصیف کرد و گفت : ارزیابی های نشان داده این استان در این زمینه ، جزو استان های پیشتاز در سطح کشور بوده است.
وی تاکید کرد: همه مردم و مسئولان و دستگاه های مرتبط باید به این نهاد آموزشی کمک کنند تا به اهداف و برنامه های مد نظر دست یابیم.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور پیشتر با بیان اینکه بیشترین کلاس‌های تخریبی به ترتیب در استان‌های تهران ، خراسان رضوی ، گیلان ، خوزستان و سیستان و بلوچستان قرار دارند گفت: بیشترین مدارس نیازمند مقاوم سازی هم به ترتیب در تهران ، آذربایجان شرقی ، اصفهان ، فارس و خوزستان واقع اند.
طرح بازسازی و مقاوم سازی واحدهای اموزشی کشور از سال ۸۲ آغاز شده است.
وزیر آموزش و پرورش به منظور افتتاح ۱۱ پروژه آموزشی و ورزشی شهرهای نوشهر ، چالوس، مرزن آباد و کلاردشت به مازندران سفر کرد.

✅روابط عمومی آموزش و پرورش چالوس


۳۰ درصد از فضای آموزشی کشور نیازمند بازسازی استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ۳۰ درصد از فضای آموزشی کشور نیازمند بازسازی است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir