امروز چهار شنبه 25 تیر 1399 ساعت 05:42:04

دوربین خبر

کد مطلب : 30887 -تاریخ انتشار : شنبه 02 آذر 1398 -ساعت : 07:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برخورد پلیس در ناآرامی های اخیر قابل تقدیر است

نناینده ولی فقیه در دیدار با فرماندهان انتظامی مازندران:

برخورد پلیس در ناآرامی های اخیر قابل تقدیر است

به گزارش دوربین خبر،

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ساری از هوشمندی، متانت و رافت پلیس و دستگاه های امنیتی در کنترل تجمعات و نا آرامی های اخیر قدردانی کرد .

آیت الله محمد باقر محمدی لائینی با حضور در مرکز مانیتورینگ و تجمیع خطوط 110 معاونت عملیات فرماندهی انتظامی مازندران، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مرکز در جلسه قرارگاه امام علی (ع) فرماندهی انتظامی استان حضور یافت .

وی در این جلسه که با حضور سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان ، معاونان و روسای پلیس های تخصصی و فرماندهان انتظامی شهرستان های تابعه که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، گفت: یکی از سیاست های بنی امیه در مقابله با اسلام ایجاد فتنه و آشوب در شهرها بوده است .

نماینده ولی فقیه در استان مازندران، تصریح کرد: مردم در آن زمان از بصیرت کافی برخوردار نبودند و فتنه گران را همراهی می کردند، اما امروز مردم ما با بصیرت، وحدت، هوشمندی و هوشیاری در مقابل فتنه گران ایستادگی و حساب و صف خود را از فتنه گران جدا کردند .

آیت الله محمدی لائینی با قدردانی از پلیس و دستگاه های نظامی و امنیتی استان و فرماندهان انتظامی شهرستان های تابعه، خاطر نشان کرد: پلیس و دستگاه های امنیتی استان به خوبی توانستند با صبر، درایت، هوشمندی، متانت، محبت و رافت بر جریان پیش آمده فائق و غالب آیند .

امام جمعه شهرستان ساری در ادامه، ابراز امیدواری کرد: دولت و دستگاه های نظارتی دقت عمیق و اشراف مضاعفی بر بازار داشته باشند و تا عبور از شرایط پیش آمده بر قیمت کالاها نظارت کنند که شاهد افزایش خودسرانه و احتکار کالاها نباشیم .

محمدی لائینی اظهار داشت: امید است، دستگاه قضائی با عاملان آشوب و معدود افرادی که با ایجاد شرارت و ناامنی به اموال مردم خسارت وارد کردند، قاطعانه برخورد کند تا رضایت مردم جلب شود .

وی همچنین با بیان این که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با پیش بینی اقدامات آشوب طلبانه و فتنه دشمن، تمامی نقشه های آنان را نقش برآب کردند، گفت: با بصیرت و هوشیاری مردم، سردمداران فتنه که خود اظهار به آموزش فتنه گران و ایجاد اغتشاش در جمهوری اسلامی می کنند، مثل همیشه رسوا شدند .

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با دلجویی از خانواده های شهدای امنیت و تمامی کسانی که در حادثه اخیر آسیب دیدند و یا عزیزان خود را از دست دادند از همراهی همه مردم، کسبه ها و بازاریان که ضمن تحمل خسارت با دستگاه های امنیتی و انتظامی همراهی کردند، نیز قدردانی کرد .


برخورد پلیس در ناآرامی های اخیر قابل تقدیر است

برخورد پلیس در ناآرامی های اخیر قابل تقدیر است

برخورد پلیس در ناآرامی های اخیر قابل تقدیر استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : برخورد پلیس در ناآرامی های اخیر قابل تقدیر است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir