امروز چهار شنبه 25 تیر 1399 ساعت 06:20:44

دوربین خبر

کد مطلب : 30892 -تاریخ انتشار : شنبه 02 آذر 1398 -ساعت : 16:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تلاش در همگرایی مسئولان راهکار برون رفت از مشکلات تحریمی

صالحی امیری در جلسه شورای اداری مازندران عنوان کرد:

تلاش در همگرایی مسئولان راهکار برون رفت از مشکلات تحریمی

به گزارش دوربین خبر،

همگرایی مسئولان و مردم اصل اساسی در شرایط اقتصادی کشور
سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک کشور. در مازندران گفت:در توسعه و رفع مشکلات همدلی و همگرایی ضروری است.

صالحی امیری گفت:بیگانگان با زیست انگلی در بستر نارضایتی اجتماعی موج سواری می کنند و عامل شورش های بعد از انقلاب،فقر،فساد ،شکاف طبقاتی،آسیب های اجتماعی ،موضوعات فرقه ای و مناقشات میان سران عوامل ایجاد اعتراض،و خشونت است.
رئیس کمیته ملی المپیک کشور تعطیلی کارخانه های بزرگ واخراج کارگران را سبب ایجاد عصبیت در جامعه عنوان کرد و گفت:در این نقطه باید میان شرارت و مطالبات تفاوت قائل شویم .
صالحی امیری به انتقام جویی برخی از دولت در شرایط پیش رو اشاره کرد و وفاق نخبگان،روحانیت،سران قوا،و مردم را خواستار شد.
رئیس کمیته ملی المپیک کشور همچنین همگرایی بیشتر در مازندران و بازسازی اعتماد با جلب مشارکت آحاد مردم را ضروری دانست.
وی در ادامه تصریح کرد:هوشیاری مدیران در ماه های آینده نیز اهمیت دارد و ضمن برخورد با هرگونه ناامنی،همراهی با مردم را از همه معتمدان خواستاریم .
صالحی امیری در بخش دیگری از سخنان خود مازندران را مهد ورزش ملی عنوان کرد و گفت: تقویت روح اخلاق فرهنگی در ورزش از برنامه های اجتماعی کمیته ملی است .
او ایجاد نشاط با گسترش ورزش های خانوادگی در مازندران را مهم برشمرد.
رئیس کمیته ملی المپیک سهم بری بیشتر از بودجه و افزایش بودجه 27صدم درصدی در بودجه 99 را از دیگر ضروریات ارتقا ورزش استان دانست.
حجه السلام والمسلمین لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران هم در جلسه شورای اداری استان گفت:مردم هشیار مازندران با درایت در شورش های اخیر با بصیرت ظاهر شدند و حضور با بصیرت مردم در صحنه سبب ایجاد امنیت است.
او با تاکید بر اینکه با مدیریت،دقت و هشیاری نیروهای امنیتی اغتشاشات کنترل شد افزود:مازندران یکپارچه سالم و رشد یافته را خواهانم و توسعه یافتگی همه جانبه را با مسیولان ارشد مازندران دنبال می کنیم .
وی با تاکید برلزوم وحدت در توسعه استان و پیشبرد فعالیت های اداری ادامه داد:مدیریت جامعه منطبق بر مردمداری دینی حائز اهمیت است.
او مدیریت بر جامعه انسانی اسلامی خلا موجود در جامعه را خلایی اساسی عنوان کرد و گفت: حکومت داری و مدیریت جامعه از منظر پیشوایان دینی باید در جامعه پیاده سازی شود.
حجت الاسلام لائینی بر توجه اسلام به گذران معیشت اشاره کرد و افزود: هرگونه مقدمه سازی در ساخت حکومت اداری الهی نیاز به فعالیت های عزتمند با رویکرد کاهش نفاق در جامعه دارد .
نماینده ولی فقیه به نفاق های شناخته شده و پنهان در طول 40 سال گذشته اشاره کرد و گفت:اغتشاشات اخیز نیز گوشه ای از این نفاق پنهان است .

حسین زادگان استاندار مازندران نیز در این جلسه گفت:توسعه زیرساخت ها در ورزش مازندران با حمایت سرمایه گذاران بخش خصوصی زمینه تحقق دارد.
وی با بیان اینکه هر دولت در شرایط نامناسب مالی پیش رو با محدودیت روبروست گفت:با تحریم های پیش رو،تصمیم شجاعانه نیاز است و اعتراضات مردمی به دلیل مشکلات معیشتی و یا تحریک های بیگانه صورت گرفت.
وی تامین بودجه در کشور را از مهمترین مشکلات کشور عنوان کرد و افزود:نقص های اجرایی و مدیریتی نیز قابل بحث است .
وی تصریح کرد:کاهش کنترل تورم و نظارت برگرانی،و کاهش قاچاق سوخت مهمترین الزاماتی است که مورد توجه قرار می گیرد.
حسین زادگان بر اجرای قانون حمایت از جنگل های هیرکانی تاکید کرد و گفت:حقوق کارکنان طرح نظارت بر جنگل پرداخت نشده است و با کمترین امکانات در سخت ترین شرایط با جنگ امنیتی،رسانه ای و اقتصادی امور پیگیری می شود.
استاندار مازندران تکمیل طرح های نیمه تمام استان را مهمترین الویت استان عنوان کرد.


تلاش در همگرایی مسئولان راهکار برون رفت از مشکلات تحریمی

تلاش در همگرایی مسئولان راهکار برون رفت از مشکلات تحریمیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تلاش در همگرایی مسئولان راهکار برون رفت از مشکلات تحریمی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir