امروز چهار شنبه 25 تیر 1399 ساعت 06:24:13

دوربین خبر

کد مطلب : 30952 -تاریخ انتشار : یکشنبه 10 آذر 1398 -ساعت : 17:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نام نویسی 22 نفر در روز نخست نام نویسی نامزدهای انتخاباتی/نامزدها رفتارهای منطقی در جریان تبلیغات داشته باشند

نام نویسی 22 نفر در روز نخست نام نویسی نامزدهای انتخاباتی/نامزدها رفتارهای منطقی در جریان تبلیغات داشته باشند

به گزارش دوربین خبر،

حسن نژاد، رئیس ستاد انتخابات مازندران در جمع خبرنگاران همزمان با روز نخست نام نویسی نامزدهای انتخاباتی گفت:۲۲ نفر در ۹ حوزه انتخابیه مازندران داوطلب شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدند.

وی افزود:از میان ۲۲ داوطلبی که امروز در محل ثبت نام واقع در فرمانداری های ۲۲ گانه این استان حاضر و ثبت نام کردند، ۴ نفر از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت ، ۲ نفر حوزه انتخابیه بهشهر، گلوگاه و نکا، ۲ نفر بابل، ۲ نفر آمل و ۵ نفر از حوزه انتخابیه سیمرغ، قائمشهر، جویبار و سوادکوه هستند.
او ادامه داد: حوزه انتخابیه ساری و میاندورود ۵ نفر و تنکابن، رامسر و عباس آباد نیز ۲ نفر به عنوان داوطلب شرکت در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

با هر نوع بی قانونی در حوزه انتخابات برخورد می شود
حسن نژد گفت:در دوره قبل 306 داوطلب داشتیم که 281 نفر مرد بودند.
او با بیان اینکه هرگونه ثبت تحرکات جمعیتی در مرکز آمار و ثبت احوال صورت می گیردافزود:با پایش و ارزیابی تعداد افراد واجد شرایط انتخابات یازدهم اعلام می شود.
معاون سیاسی امنیتی استاتدار مازندران تصریح کرد:در دوره گذشته مدل برپایی انتخابات همزمان در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بوده است و در مجموعه قانون انتخابات خبرگان با تشکیل جلسه فرماندار و امتخاب 30 نفر از معتمدین هیات اجرایی منتخبین تعیین می شوند.
به گفته معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران،با اصلاحیه قانون انتخابات در مجلس شورای اسلامی فرماندار برای انتخاب 30 معتمد تشکیل جلسه داده و فهرست را به هیات های نظارت شهرستان ها ارسال می کند.
حسن نژاد در ادامه گفت:9حوزه انتخابیه در مازندران وجود داردو در دوره گذشته نیز مشارکت یک میلیون و 623 هزار نفر در انتخابات وجود داشت.

اوعنوان کرد:متوسط مشارکت مردمی نیز 61 درصد بوده است.
حسن نژاد در بخش دیگری ازسخنان خود عنوان کرد:انتظار رفتار منطقی از نامزدها داریم و در 6 کمیته ستاد انتخابات فعالیت پشتیبانی در اجرای انتخابات در حوزه های انتخابیه انجام می شود. 


نام نویسی 22 نفر در روز نخست نام نویسی نامزدهای انتخاباتی/نامزدها رفتارهای منطقی در جریان تبلیغات داشته باشندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نام نویسی 22 نفر در روز نخست نام نویسی نامزدهای انتخاباتی/نامزدها رفتارهای منطقی در جریان تبلیغات داشته باشند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir