امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 11:20:11

دوربین خبر

کد مطلب : 30999 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 آذر 1398 -ساعت : 08:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تصمیم و آزمونی سخت در گام سوم خدمتگزاری در سنگر قانون‌گذاری

تصمیم و آزمونی سخت در گام سوم خدمتگزاری در سنگر قانون‌گذاری

به گزارش دوربین خبر،

از نوجوانی تا کنون هیچ وقت از بار مسوولیت شانه خالی نکردم و خدمت بی منت به مردم را روزی خود می دانم. همواره در فراز و نشیب های زندگی فردی و اجتماعی و در عرصه های سیاسی و به خصوص در ادوار مختلف انقلاب اسلامی با تبعیت از فرامین امام راحل و مقام معظم. رهبری حضوری فعال و جهادی داشتم.

با استعانت از درگاه الهی و توسل به ائمه اطهار در میانه شصت و دومین بهار زندگی و پس از '۳۰ سال' سابقه اجرایی و مدیریتی و پشت سرگذاشتن دو دوره خدمتگزاری در سنگر قانون‌گذاری(دورنهم و دهم مجلس شورای اسلامی) باردیگر با عزمی جزم و اراده ای مصمم پا در عرصه سرنوشت ساز یازدهمین‌دوره‌انتخابات مجلس شورای اسلامی می گذارم.

اینک که با کوله باری از تجربه و آشنایی با روندهای قانون گذاری، شناخت دقیق مسائل و مشکلات اجرایی کشور و حوزه‌انتخابیه و پیگیری و پیش بردن بسیاری از طرح های محرک توسعه، زیربنایی و عمرانی شهرستان بابل و لزوم تکمیل آنها نامزد دور یازدهم خانه ملت می شوم. به دعای خیر و همراهی مردم وفادار و صبور دلبسته ام.

 بامنطق اخلاق مداری و عملگرایی با خدای خویش عهد می بندم چون گذشته تمام سعی و توان خود را برای صیانت و دفاع از منافع مردم و توسعه بابل بسیج نمایم.

حسین_نیازآذری خود را خادم و بدهکار مردم شریف بابل بزرگ می داند و چون گذشته در دسترس و خدمتگذار بی منت بهارنارنجی‌های سختکوش، دیندار و ترقی خواه خواهد بود.

اینجانب با رنج ها و دردهای شما آشناهستم، کمبود ها و تنگناها را می شناسم، ظرفیت ها و فرصت ها را می دانم و چون شما نگران تبعیض، فساد، بیکاری جوانان، وضعیت نامناسب معیشتی و ناهنجاری های اجتماعی هستم و البته با کارنامه '۸ساله' #پارلمانی که قابل نقد و بررسی می باشد برای برون رفت از مشکلات موجود با مشارکت و همکاری همگان مجدانه پیگیر خواهم بود.

به انتظارات و مطالبات جامعه از نمایندگان و مجلس شورای اسلامی واقفم و سعی خواهم کرد در این دوره جدی تر از گذشته نماینده شایستگی های مردم بابل در خانه ملت باشم.


تصمیم و آزمونی سخت در گام سوم خدمتگزاری در سنگر قانون‌گذاریلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تصمیم و آزمونی سخت در گام سوم خدمتگزاری در سنگر قانون‌گذاری

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir