امروز دوشنبه 05 اسفند 1398 ساعت 05:08:48

دوربین خبر

کد مطلب : 31034 -تاریخ انتشار : شنبه 30 آذر 1398 -ساعت : 09:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشارکت دانش آموزان پیشتازی مازندران در کسب رتبه های قرآنی کشور را رقم زده است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران:

مشارکت دانش آموزان پیشتازی مازندران در کسب رتبه های قرآنی کشور را رقم زده است

به گزارش دوربین خبر،

محمد شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش مازندران در ششمین آئین تجلیل از نخبگان پرورشی و فرهنگی قطب 2 مازندران در بابلسرگفت:بابلسر در حوزه پرورشی و فرهنگی درخشش خوبی در سطح استان و کشور داشته است و سالانه 200 هزار نفر از دانش آموزان استان مازندران در حوزه فعالیت های پرورشی و فرهنگی در سراسر کشور درخشش ممتاز دارند.

ویراز موفقیت آموزش و پرورش مازندران در حوزه های مختلف پرورشی و فرهنگی، را به علت مشارکت بالای دانش آموزان در برنامه های پرورشی و فرهنگی دانست و افزود:نخبگی به معنای کسب رتبه های بالا در حوزه های مختلف علمی نیست بلکه به معنای استفاده حداکثری از توانمندی های شخصی است.

احمدرضا مهاجری نژاد مدیر آموزش و پرورش بابلسر هم گفت:تمام تلاش ما رشد متوازن آموزش و پرورش در تمام حوزه ها بوده و دانش آموزان نقش مهمی در تحقق این مهم دارند.

او افزود:حوزه تربیتی و پرورشی را مقدم بر حوزه آموزشی می دانیم، زیرا اگر دانش آموزان نقش مستمر و خوبی در برنامه های پرورشی و تربیتی داشته باشند تاثیر و بازخورد بهتری در مسائل آموزشی دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد:امروزه یکی از راههای جلوگیری از تهدیدات و تهاجم فرهنگی، استفاده از ظرفیت های دانش آموزان در تمام حوزه ها به ویژه حوزه های فرهنگی و پرورشی است.

مهاجری نژاد تصریح کرد:در تلاش هستیم تا آموزش و پرورش خارج از حوزه های درسی در سایر حوزه ها بتواند تاثیرگذاری خود را بر روی دانش آموزان داشته باشد.

لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مشارکت دانش آموزان پیشتازی مازندران در کسب رتبه های قرآنی کشور را رقم زده است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir