امروز سه شنبه 06 آبان 1399 ساعت 23:55:05

دوربین خبر

کد مطلب : 31052 -تاریخ انتشار : سه شنبه 10 دی 1398 -ساعت : 08:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حاشیه انتخاباتی /1

دوربین خبر گزارش می دهد...

حاشیه انتخاباتی /1

به گزارش دوربین خبر،شنیده ها حاکیست

 حوزه انتخابیه قائمشهر
بنرهای معروف جناب نماینده سابق جهت تبریک به همشهریان بابت امضا برجام‼️
آقای حسینی که زمانی در مجلس دفاعیات بلندبالایی درمورد برجام داشت و همچنین در نصب بنرهای_نمایشی تحت عنوان خادم ملت سابقه درخشانی نیز دارد اکنون با نام مستقل وارد عرصه انتخابات شده و همانند دیگر اصلاح‌طلبان از روحانی عبور کرده و اکنون جزو منتقدین شدید دولت است تا دوباره مردم را برای گرفتن رای فریب دهد.

وقتی‌ اصغر گرزین یکی از کاندیداهای مجلس برای گرفتن تاییدصلاحیت خود دست به دامن شیوخ اصلاحات می‌شود، تاجایی که باقرزاده فرماندار سابق قائم‌شهر، ناطق_نوری را به منزلش دعوت می‌کند تا در دیداری با وی آشنا شود و برایش تایید صلاحیت را با رایزنی بگیرد.

️البته آقای گرزین قول‌ هزینه‌های صد_میلیونی را به یکی از کانال های تلگرامی قائم‌شهر نیز داده تا همیشه تصویر و اسمش در صدر خبرها باشد، ستاد آقای گرزین به شکل های مختلف بدنبال رایزنی برای تایید صلاحیت است که این سفر ناطق نوری و سفر چندی پیش خود جناب گرزین به تهران یکی از این اتفاقات است.
ایشان در دوره قبل رد صلاحیت شد و تا دقیقه نود نیز تلاش کرد که بتواند مشکل خود را حل کند ولی نتوانست این بار نیز از هم اکنون درحال رایزنی است هرچند خود می داند کسی که چنین سابقه‌ای در پرونده دارد نمی‌تواتد وکیل خوبی برای مردم باشد اما بازهم تلاش می‌کند و تیری در تاریکی رها می‌کند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : حاشیه انتخاباتی /1

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir