امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 22:13:18

دوربین خبر

کد مطلب : 31071 -تاریخ انتشار : شنبه 14 دی 1398 -ساعت : 11:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۶۲ واحد مسکونی محرومان به مددجویان آسیب‌دیده از سیل در مازندران تحویل شد

با حضور رئیس کمیته امدادکشور،فرمانده سپاه کربلا مازندران

۶۲ واحد مسکونی محرومان به مددجویان آسیب‌دیده از سیل در مازندران تحویل شد

به گزارش دوربین خبر،

به گزارش معاونت فرهنگی و رسانه ای بسیج سازندگی مازندران ، ۶۲ واحد مسکونی تخریب شده در سیل فروردین‌ماه، پس از احداث کامل به مددجویان استان مازندران تحویل شد.

  سیدمرتضی بختیاری در جمع فرماندهان سپاه کربلا مازندران در آئین رونمایی از 62 واحد مسکونی مددجویان با اشاره به تعامل مشترک کمیته امداد امام خمینی(ره)و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:رئیس کمیته امداد تصریح کرد: ۱۸ استان کشور در فروردین‌ماه دچار سیل شد که خسارت  در استان‌های لرستان و خوزستان بیشتر بود. با این حال تمامی واحدهای آسیب‌دیده تا پایان آذرماه به اتمام رسید.

وی خاطرنشان کرد: تمامی لوازم زندگی  خانواده‌های تحت حمایتی که در سیل امسال در مازندران دچار آسیب شدند، با کمک مردم،بسیج، خیران و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تامین شده است.

وی در آیین واگذاری واحدهای مسکونی به مددجویان گفت: این واحدهای مسکونی با کمک و مشارکت خیران، آستان قدس رضوی، بسیج و بنیاد مسکن برای مددجویان ساخته شده است.

بختیاری افزود: ۷۴ واحد مسکن مددجویان مازندرانی در سیل امسال تخریب کلی شد و ۴۲۰ واحد نیز تعمیر و تا پایان آذرماه به مددجویان تحویل شد.


وی با اشاره به نقش مردم نیکوکار در ارائه خدمات به مددجویان گفت: جایی که مردم حضور دارند توفیقات خوبی حاصل شده و بخش عمده کمک‌ها به مددجویان از سوی مردم و خیران است.
سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران نیز در این دیدار با اشاره به تعامل و تفاهم کمیته امداد مازندران و سپاه کربلا با ورود بسیج سازندگی تصریح کرد:با همت گروه های جهادی بسیج سازندگی و پشتیبانی کمیته امداد در روستای مرز رود پروژه مسکن محروم راه اندازی شد. 

او ادامه داد:78 واحد در مناطق سیلزده مازندران بر عهده سپاه کربلا قرار گرفت و این طرح از 4 ماه گذشته با ورود بنیاد مسکن و کمیته امداد به بهره برداری رسید.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه خاطرنشان کرد:با همت جوانان انقلابی این بنا با هزینه 80 میلیون تومان راه اندازی شد. 

احمد حسین زادگان استاندار مازندران هم در این دیدار با اشاره به اینکه کمیته امداد اقدامات مطلوبی برای رفع مشکلات و توانمندسازی مددجویان انجام داده است گفت: در حادثه سیل امسال، کمیته امداد گروه‌های‌ جهادی و  مردم  مشارکت و نقش به سزایی در رفع  مشکلات آسیب‌دیدگان داشتند.

در ادامه این سفر با حضور رئیس کمیته امداد ۶۲ واحد مسکونی احداث شده که در اثر سیل فروردین ماه به طور کامل تخریب شده بود، به مددجویان تحویل داده شد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ۶۲ واحد مسکونی محرومان به مددجویان آسیب‌دیده از سیل در مازندران تحویل شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir