امروز چهار شنبه 25 فروردین 1400 ساعت 17:56:40

دوربین خبر

کد مطلب : 31088 -تاریخ انتشار : جمعه 20 دی 1398 -ساعت : 11:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سردار سلیمانی های دیگری در حال رویش است

فرمانده سپاه کربلا مازندران:

سردار سلیمانی های دیگری در حال رویش است

به گزارش دوربین خبر،

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه تشییع سپهبد سلیمانی تکان‌دهنده بود و تاثیر فراوانی در روند انقلاب اسلامی دارد، گفت: حیات جمهوری اسلامی ایران با شهادت حاج قاسم تداوم بخشید و سلیمانی‌های بسیاری رویش خواهند کرد.

سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران در مراسم روشنگری و گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران برگزار شد، اظهار کرد: تشییع باشکوه سپهبد سلیمانی در کشور عجیب بود و این مسئله نشان دهنده دگرگونی و نوید آینده روشن در جبهه مقاومت است.

وی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی ۴۱ سال در راه اسلام جهاد کرد، افزود: ایشان همیشه در جبهه های مقاومت در دل خطر بود و سپاه و مجموعه نظام برای حاج قاسم سلیمانی کارهای تبلیغاتی انجام نداده است بلکه محبت حاج قاسم را خداوند در قلوب مسلمانان جهان قرار داد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه تشییع سپهبد سلیمانی تکان‌دهنده بود و تاثیر فراوانی در روند انقلاب اسلامی دارد، ادامه داد: حیات جمهوری اسلامی ایران با شهادت حاج قاسم تداوم بخشید و سلیمانی‌های بسیاری رویش خواهند کرد.

بابایی با بیان اینکه رفتار و برخورد سرلشکر سلیمانی مخلصانه بود، عنوان کرد: شجاعت ایشان بی نظیر و مثال زدنی بود و سپهبد سلیمانی سرباز واقعی نائب امام زمان بوده است.

وی با بیان اینکه ترور سپهبد سلیمانی بنیاد استکبار را تَرَک داده است و قطعا آنها را نابود می کند، تصریح کرد: سرلشکر سلیمانی صلح‌ساز ترین فرمانده میدان های نبرد بود و حاج قاسم با روش‌های مختلف تلاش می‌کرد در جبهه‌های نبرد کشته‌ها کمتر شود.


سردار سلیمانی های دیگری در حال رویش استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : سردار سلیمانی های دیگری در حال رویش است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir