امروز جمعه 09 آبان 1399 ساعت 05:22:08

دوربین خبر

کد مطلب : 31110 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 دی 1398 -ساعت : 13:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دریافت کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان در بقاع متبرکه مازندران

دریافت کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان در بقاع متبرکه مازندران

به گزارش دوربین خبر،

‍ مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از راه‌اندازی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح بقاع متبرکه شاخص استان برای کمک به سیل‌زدگان استانهای سیستان و کرمان خبر داد.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی با اشاره به وقوع سیل در استانهای سیستا و بلوچستان و کرمان اظهار کرد: یکی از وظایف دینی مجموعه اوقاف در شرایط بروز بلایای طبیعی کمک به درماندگان و تهیه نیازهای اولیه است که در این راستا از سوی سازمان اوقاف تمامی ادارات کل اوقاف استانهای سراسر کشور برای کمک به سیل‌زدگان استانهای سیستان و کرمان بسیج شدند.
وی از راه‌اندازی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح بقاع متبرکه شاخص مازندران خبر داد و افزود: شهروندان مازندرانی می‌توانند هدایای نقدی و غیرنقدی خود را برای کمک به سیل‌زدگان استانهای سیستان و کرمان در اختیار مسئولان مربوطه در بقاع متبرکه قرار دهند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده با کمک بسیجیان و هلال احمر به مناطق سیل‌زده استانهای سیستان و کرمان ارسال می‌شود.
حیدری خواستار کمک خیران و واقفان خیراندیش به سیل‌زدگان شد و افزود: اوقاف مازندران آماده هرگونه همکاری برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان استانهای کرمان و سیستان است.
وی گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران در سیل اخیر این استان یکی از ادارات نخست بوده که با بسته‌های غذایی و بهداشتی به سیل‌زدگان استانهای مازندران و گلستان خدمت‌رسانی کرده است.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دریافت کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان در بقاع متبرکه مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir