امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 20:44:22

دوربین خبر

کد مطلب : 31111 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 دی 1398 -ساعت : 13:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به 170مددجو

رئیس کمیته امداد نکا:

ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به 170مددجو

به گزارش دوربین خبر،رئیس کمیته امداد نکا گفت: در 9 ماهه سال جاری 170 مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای بهره منده شده اند.

به گزارش دوربین خبر،حسین بریمانی ورندی ،رئیس کمیته امداد نکا اظهار داشت: آموزش فنی و حرفه ای به مددجویان در قالب تفاهم نامه ای بصورت رایگان ، تخفیف 30 درصدی و یا 50 درصدی انجام و مابقی هزینه ها نیز از سوی امداد پرداخت می شود.


وی افزود: از ابتدای امسال تا کنون قریب به 30 میلیون تومان برای آموزش های فنی و حرفه ای مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد نکا تصریح کرد: در راستای پایدار سازی طرح های اشتغال خدماتی و بازرگانی که نیاز به دانش حسابداری دارند ، دوره آموزشی اصول حسابداری،مالی و بازرگانی برای مجریان اینگونه طرح هابرگزار شده است.


وی افزود: در شهرستان نکا 4620 طرح اشتغال فعال می باشد که از این تعداد 1400 طرح اشتغال تحت نظارت ناظران این اداره قرار دارد.

بریمانی همچنین گفت: طرح های اشتغال فعال تحت نظارت ، در بازه زمانی مشخصی از دو سال تا 5 سال تحت نظارت رایگان امداد قرار می گیرند تا موفقیت طرح ها تضمین شود و همچنین در طول این مدت مشاوره های رایگان نیز به این افراد ارائه می شود.


دریافت خبر از طریق سروش
http://sapp.ir/ravabetomomisojhe

دریافت خبر از طریق واتس آپ
https://chat.whatsapp.com/GsN3AKtxCf04GSZuVIiTKI

98/10/25لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به 170مددجو

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir