امروز جمعه 24 مرداد 1399 ساعت 22:36:45

دوربین خبر

کد مطلب : 31142 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 بهمن 1398 -ساعت : 13:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دهه فجر طلیعه انقلاب اسلامی است/کاروان سلامت خدمات به نیازمندان ارائه می کند

دهه فجر طلیعه انقلاب اسلامی است/کاروان سلامت خدمات به نیازمندان ارائه می کند

به گزارش دوربین خبر،

مدیرکل بیمه سلامت مازندران در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی این اداره کل با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی علی الخصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، دهه فجر را نماد وحدت ، مقاومت و ایثار مردم بصیر ایران اسلامی برشمرد.

وی  افزود : در آغاز پنجمین دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هنوز دشمن و استکبار دست از دشمنی با ما بر نداشته و یقیناً بر نخواهد داشت زیرا دشمنان وجود و ماهیت دینی و استقلال ما را هدف قرار داده‌اند و به هر طریقی در حال ضربه زدن به اتحاد و انسجام ملی ما می باشند.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه با اشاره به ترور ناجوانمردانه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی که دهه فجر امسال به عطر و بوی این شهید گرانقدر مزین شده است گفت: یکی از برکات شهادت سردار سلیمانی این است که اهداف انقلاب با این شهادت که اربعین آن در این ایام مصادف شده است رنگ و بویی دیگر بخشید تا بتوانیم تجدید میثاق دوباره با آرمانهای بلند امام راحل (ره)، شهدای گرانقدر همچنین منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)داشته باشیم.

وی  همچنین با اشاره به تقارن هفته بزرگداشت مقام زن با ایام دهه مبارک فجر یادآور شد: بانوان ما همراه با آحاد مردم کشور با حضور در صحنه های مختلف، همواره حمایت و پشتیبانی خود را از ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت اعلام نمودند و قطعا در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب که وارد دهه پنجم پیروزی انقلاب اسلامی می شویم نیز حضور و مشارکت گسترده ای خواهند داشت.

لازم به ذکر است در ادامه این جلسه با تشکیل کمیته های مختلف نظیر کمیته فرهنگی، ورزشی، پشتیبانی و... که به مناسبت تقارن هفته گرامیداشت مقام زن با ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر، دبیری این کمیته ها به بانوان عضو این ستاد محول شد،  هر یک از اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات خود در راستای هر چه با شکوه تر برگزار شدن ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر و راهپیمایی عظیم یوم ا.. 22 بهمن که با شعار" انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت" نامگذاری شده است نمودند و پیشنهادات این ستاد به عنوان مصوبه و جهت اجرا به ادارات تابعه استانی و شهرستانی ابلاغ گردید.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دهه فجر طلیعه انقلاب اسلامی است/کاروان سلامت خدمات به نیازمندان ارائه می کند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir