امروز دوشنبه 04 مهر 1401 ساعت 03:02:08

دوربین خبر

کد مطلب : 31152 -تاریخ انتشار : سه شنبه 08 بهمن 1398 -ساعت : 16:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجرای سند تحول بنیادین در مازندران ملاک فعالیت های جدید آموزش و پرورش است

اجرای سند تحول بنیادین در مازندران ملاک فعالیت های جدید آموزش و پرورش است

به گزارش دوربین خبر،

‍ علیرضا سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه معارفه خود ضمن قدردانی و تشکر از تمام دوستانی در خصوص این انتخاب حسن نظر داشتند، گفت: من لازم می‌دانم از نگاه ویژه وزیر آموزش و پرورش و همچنین لطفی که استاندار مازندران به من داشتند تشکر کنم.
وی همچنین گفت: برای من جای افتخار دارد که شاگرد بزرگان و مدیرانی چون همه مدیران کل سابق از جناب نیکزاد، قاسمی، احمدی فولادی، حاجی آقایی و بقیه هستم و تلاش خواهم کرد با کمک همه همکاران و معلمان ارزجمند، آموزش و پرورشی شاداب، خلاق و پویا در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی در استان مازندران داشته باشیم.
سعدی پور در ادامه گفت: یکی از برنامه‌ها و اولویت اصلی من توجه و تمرکز به بندهای سند تحول بنیادین است و بر همین اساس باید مدیریت مدرسه‌محور - school based management را در دستور کار قرار دهیم چون براساس بندهای همین سند، مدرسه کانون تربیت محله است و هر اتفاقی باید در کلاس درس رقم بخورد.
وی در پیوند با این موضوع افزود: از آنجایی‌که همه فعالیت‌ها و اقدامات باید در مدرسه و در کف کلاس صورت بگیرد و معلم باید در صدر این تغییر و تحول باشد، تفویض اختیار بیشتری خواهم داد تا به اهداف مورد نظر سازمانی برسیم.
سعدی پور به بند دال تبصره 9 قانون بودجه را به‌عنوان یکی از راه‌های ایجاد منابع جدید درآمدی تعریف کرد و گفت: هیچ مجموعه‌ای بدون برنامه موفق نخواهد شد و ما نیز باید برای این بخش برنامه داشته باشیم ضمن اینکه برنامه‌محوری باید در صدر کارها داشته باشیم.
وی از ارائه آمارهای خلاف واقع انتقاد کرد و گفت: رسالت آموزش و پرورش تربیت انسان‌هایی صادق است و ما نباید به تولید آمارهای نادرست روی بیاوریم.
مدیرکل جدید آموزش و پرورش با اشاره به تعریف مدیریت گفت: ما باید با همدلی و وحدت از تمام ظرفیت‌ها کمک بگیریم و تلاش کنیم با صداقت و توجه به شایسته‌سالاری در مسیر رسیدن به اهداف سازمانی گام برداریم.
علیرضا سعدی پور سپس به مدیریت نفوز در دلها اشاره کرد و گفت: اگر با این رویکرد مدیریت کنیم نتیجه سرداردل‌ها «سردار سلیمانی» خواهد شد و ما هم باید به این سمت و سو برویم.
مدیرکل جدید آموزش و پرورش در خاتمه جلسه معارفه خود خطاب به حاضران گفت: دست کمک من به سوی همه معلمان و همه آموزگاران و همکاران دراز است تا بتوانیم آموزش و پرورشی خلاق و پویا و با نشاط را برای مازندران رقم بزنیم.
اجرای سند تحول بنیادین در مازندران ملاک فعالیت های جدید آموزش و پرورش استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اجرای سند تحول بنیادین در مازندران ملاک فعالیت های جدید آموزش و پرورش است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir