امروز شنبه 09 مهر 1401 ساعت 15:12:19

دوربین خبر

کد مطلب : 31159 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 بهمن 1398 -ساعت : 12:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
علل وقوع مرگ پرندگان میانکاله را پیگیریم

استاندار مازندران در ستاد اضطراری بحران در میانکاله:

علل وقوع مرگ پرندگان میانکاله را پیگیریم

به گزارش دوربین خبر،

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران از تالاب بین المللی میانکاله و محل تلفات پرندگان مهاجر بازدید کرد و پس از آن در جلسه ستاد مدیریت بحران استان که در پاسگاه محیط بانی قلعه پایان برگزار شد، دستورات لازم را برای بررسی و اعلام علت یا علل وقوع تلفات پرندگان در سریعترین زمان ممکن صادر نمود. ‎

این دستورات شامل امحا لاشه پرندگان،ضدعفونی زیستگاه طبیعی میانکاله است .   
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران نیز  در این بازدید؛ اقدامات انجام شده در روزهای گذشته و توضیحات لازم را به مقام عالی دولت در استان ارائه کرد.  
پس از بازدید از محل تلفات پرندگان مهاجر، جلسه ستاد مدیریت بحران استان به ریاست استاندار مازندران در پاسگاه محیط بانی قلعه پایان برگزار شد.  
در این جلسه احمد حسین زادگان، استاندار مازندران ضمن قدردانی از اقدامات ادارات کل محیط زیست و دامپزشکی استان و همه کسانی که در این راستا فعالیت دارند بر استمرار تلاش ها و کمک و همراهی بیشتر دستگاه های مسئول به تناسب نیازها تاکید کرد و افزود: سازمان دامپزشکی کشور با همکاری مراکز علمی، تحقیقاتی مرتبط و معتبر با جدیت تمام نسبت به بررسی و اعلام علت یا علل وقوع تلفات پرندگان در سریعترین زمان ممکن اقدام نماید.  
وی کلیه دستگاهها را مکلف به همکاری با محیط زیست استان در خصوص تامین نیرو و تجهیزات مورد نیاز برای جمع آوری و امحاء بهداشتی لاشه های پرندگان تلف شده، نمود.  
استاندار مازندران از صدا وسیما و رسانه ها خواست تا در خصوص اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم برای انجام مراقبت های بهداشتی اقدام نمایند


علل وقوع مرگ پرندگان میانکاله را پیگیریم

علل وقوع مرگ پرندگان میانکاله را پیگیریم

علل وقوع مرگ پرندگان میانکاله را پیگیریملینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : علل وقوع مرگ پرندگان میانکاله را پیگیریم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir