امروز جمعه 24 مرداد 1399 ساعت 21:27:21

دوربین خبر

کد مطلب : 31161 -تاریخ انتشار : جمعه 11 بهمن 1398 -ساعت : 12:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز فجر انقلاب اسلامی با یاد سردار دل ها

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران عنوان کرد:

آغاز فجر انقلاب اسلامی با یاد سردار دل ها

دوربین خبر گزارش می دهد...

به گزارش دوربین خبر،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران:100 برنامه شاخص ایام الله دهه فجر امسال در مازندران برگزار می شود
به گزارش خبرگزاری صداو سیما ،حجه الاسلام یوسف پور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات مازندران با اشاره به اجرای 100 برنامه شاخص در فجر انقلاب اسلامی گفت:این برنامه ها با هدف گرامیداشت چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی و با یاد و نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سردار دل ها برگزار می شود.
او با اشاره به نامگذاری ایام هفته تجلیل از فعالان حوزه تولید و صنعت،اجرای پویش صد میلیون ختم صلوات به نیت حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم،اجرای کرسی های آزاد اندیشی و برپایی همایش ها با موضوعطلیعه انقلاب را مهمترین برنامه های ،این دهه در استان برشمرد.
یوسف پور همچنین  با اشاره به تقارن برگزاری چهلمین روز درگذشت سردار دل ها با یوم الله 22 بهمن از برگزاری مراسمی ویژه با حضور فرماندهان مطرح کشور خبر داد و تصریح کرد:22 بهمن امسال مردم با شکوهتر از هر زمان دیگری در میدان استبداد ستیزی حاضر خواهند شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران ادامه داد:با تجلیل از واحدهای عرضه کننده صنفی در خرید و فروش کالای ایرانی،اجرای برنامه های دانش آموزی،اجرای شب های شعر انقلابی برای مردم در این دهه دستاوردهای مختلف علمی،فرهنگی،هنری و نیز اقتصادی بازگومی شود.
اجرای گلباران مزار شهدا،تجدید بیعت با آرمان شهیدان در گلزارهای شهدا شهرستان های مازندران با حضور مسئولان ،بهره برداری از طرح ها فرهنگی اقتصادی و اجتماعی نیز برنامه های روتین این هفته محسوب می شود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آغاز فجر انقلاب اسلامی با یاد سردار دل ها

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir