امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 15:03:30

دوربین خبر

کد مطلب : 31167 -تاریخ انتشار : جمعه 11 بهمن 1398 -ساعت : 22:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
امروز خیلی چیزها را باختیم/نساجی با شکست برابر سایپا در خانه متوقف شد

دوربین خبر از باخت امروز نساجی برابر سایپا گزارش می دهد:

امروز خیلی چیزها را باختیم/نساجی با شکست برابر سایپا در خانه متوقف شد

به گزارش دوربین خبر،

رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی با سایپا اظهار داشت: ما امسال باخت داشتیم، نتایج بد هم گرفته بودیم ولی جای دفاع داشتیم، اما امروز هیچ جای دفاعی نداریم.

وی افزود: از هواداران نساجی و همه مسولان باشگاه عذر‌ می‌خواهم چون مسئولیت فنی تیم با من است. این تماشاگر لیاقت بهترین‌ها را دارد.

مهاجری افزود: ما امروز خیلی چیزها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باختیم. در این چند روز از نظر روحی و روانی چند بار با بازیکنانم صحبت کردم و گفتم بازی سختی در پیش داریم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی با اشاره به پنالتی‌ای که ممشلی خراب کرد، گفت: ما می‌توانستیم به بازی برگردیم ولی اتفاقات عجیبی افتاد.

ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا هم  گفت :بازیکنان سایپا به خودباوری رسیده‌اند و امیدواریم این روند را بتوانیم حفظ کنیم.

ابراهیم صادقی پس از برتری 3 بر یک تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید از تماشاگران خوب نساجی تشکر کنیم. آنها در روزی که نساجی بازنده شد، کوچک‌ترین مشکلی ایجاد نکرده و خوب و قوی تیم‌شان را تشویق کردند. من همین جا از هواداران نساجی تشکر می‌کنم و مطمئنم تیم‌شان با فوتبال خوبی که بازی می‌کند، در آینده شرایط بهتری پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به برتری تیمش مقابل نساجی تصریح کرد: ما روند رو به رشدی داشتیم و بازیکنان جوان‌مان از اواسط نیم‌فصل اول شرایط بهتری پیدا کردند، اما در نتیجه گرفتن خیلی خوب نبودیم. در تعطیلات نیم‌فصل، توانستیم دو سه بازیکن بگیریم که کمک‌مان کردند. تیم ما واقعاً به خودباوری رسیده است و امیدوارم بتوانیم این روند را حفظ کنیم. مطمئنم بازیکنان جوان سایپا روز به روز بهتر بازی کرده و قطعاً حرف‌های زیادی برای سال‌های آینده خواهند داشت که می‌توانند به تیم سایپا و فوتبال ایران کمک کنند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: من از بازیکنانم تشکر می‌کنم و به آنها می‌گویم کارمان تازه شروع شده است و برای اینکه برای تیم ملی بازی کرده و جایگاه‌های بهتری پیدا کنید، باید روز به روز بهتر تمرین کرده و قوی‌تر باشید. هر کسی سالم و خوب کار کند، خداوند کمک کرده و نتیجه‌اش را می‌گیرد.


امروز خیلی چیزها را باختیم/نساجی با شکست برابر سایپا در خانه متوقف شد

امروز خیلی چیزها را باختیم/نساجی با شکست برابر سایپا در خانه متوقف شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : امروز خیلی چیزها را باختیم/نساجی با شکست برابر سایپا در خانه متوقف شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir