امروز جمعه 09 آبان 1399 ساعت 05:55:24

دوربین خبر

کد مطلب : 31171 -تاریخ انتشار : شنبه 12 بهمن 1398 -ساعت : 10:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استقلال سیاسی کشور بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است /فعالیت 250 گروه سیاسی نشانه فضای باز سیاسی انقلاب

دوربین خبر گزارش می دهد:

استقلال سیاسی کشور بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است /فعالیت 250 گروه سیاسی نشانه فضای باز سیاسی انقلاب

زنگ انقلاب امروز همزمان با سراسر کشور در ساری نواخته شد .سمیه فقیه در "دوربین خبر"گزارش می دهد...

به گزارش دوربین خبر،احمد حسین زادگان استاندار مازندران با اشاره به فضای منفی رسانه های بیگانه علیه دستاوردهای انقلاب با توجه به ایام الله دهه فجرگفت:امروز بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و گفتمان انقلاب میان دانش آموزان ضرورت دارد.
وی با تاکید بر وجود شبهات فراوان در فضای مجازی در خصوص انقلاب اسلامی بیان کرد:بدترین دیکتاتوری قرن با حکومتی ظالمانه به دلیل عدم شناخت کافی و آگاه نشدن مردم از عقب ماندگی ها و سرسپردگی ها تبلیغ دوران حکومت منفور سلطنتی می شود که ورود همه فعالان انقلابی در این زمینه ضرورت دارد.
وی خواستار پاسخگویی همه مدیران به شبهات دانش آموزان شد.
به گفته استاندار مازندران استقلال سیاسی کشور بزرگترین دستاورد انقلاب است و حاکمیت ملی در کشور اکنون اجرا می شود و اداره کشور با بیش از 250 گروه سیاسی فعال نشان دهنده استقلال سیاسی است.
استاندار مازندران در ادامه به حضور بیش از 60 هزار مستشار آمریکایی و دخالت مستقیم در زمینه های سیاسی،اقتصادی و ... پیش از انقلاب نور ایران اسلامی اشاره کرد و افزود:حکومت متکی بر آرا مردمی و توان بالای امنیتی و نظامی دستاورد انقلاب اسلامی ایران است .
او همچنین تاکید کرد:کشوری که بیش از 75 درصد نیاز دارویی خود را از خارج وارد می کرد امروز با تامین 79 درصدی دارو و پرورش جوانان نخبه به استقلال رسیده است .
استاندار مازندران با بیان اینکه رشد فزاینده مراکز علمی،فعالیت بیش از 200 دانشمند تراز جهانی تشان از رشد مطلوب کشور و شکوفایی در دوره انقلاب اسلامی دارد خاطرنشان کرد:در منطقه نیز با فعالیت 80 هزار عضو هیئت علمی دوره دیده در  حکومت دینی و اسلامی متکی بر ولایت فقیه ایران اسلامی پیشتاز است .
احمد حسین زادگان پیشرفت های مازندران را نیز در زمینه امنیت غذایی،تولید 14 نوع محصول استراتژیک و نیز ریشه کنی بیسوادی در مازندران پس از انقلاب برشمرد.
این مسئول به انتشار اطلاعات فست فودی و انتشار های بدون آگاهی مطالب ناصحیح اشاره کرد و گفت:در این زمینه ورود جدی رسانه های جمعی؛فعالان انقلابی نیاز حاضر است.
استاندار مازندران به دستیابی ایران به فناوری نانو و هسته ای و واردات تجهیزات نظامی اشاره کرد افزود:امروز سلاح ایرانی برای دفاع از مرزها ساخته می شود.
حسین زادگان به پیروزی فاتحانه سپاه در حمله به پایگاه نظامی عراق اشاره و تصریح کرد:این فتح در پس از جنگ دوم انقلاب اسلامی بی سابقه است .
او به حمله ددمنشانه آمریکا و نیز ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت:با ورود قاطعانه مقام معظم رهبری در برابر استبداد و در انتقام سخت ایستاده ایم.


استقلال سیاسی کشور بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است /فعالیت 250 گروه سیاسی نشانه فضای باز سیاسی انقلابلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : استقلال سیاسی کشور بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است /فعالیت 250 گروه سیاسی نشانه فضای باز سیاسی انقلاب

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir