امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 13:54:56

دوربین خبر

کد مطلب : 31172 -تاریخ انتشار : شنبه 12 بهمن 1398 -ساعت : 12:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
866 طرح دهه فجر امسال در مازندران راه اندازی می‌شود

استاندار مازندران در نشست خبری ایام ا... دهه فجر :

866 طرح دهه فجر امسال در مازندران راه اندازی می‌شود

به گزارش دوربین خبر،

گزارش: مهدی پورعرب

استاندار مازندران از افتتاح و بهره‌برداری 866 پروژه در دهه فجر امسال مازندران خبر داد.
به گزارش مهدی پورعرب خبرنگار حوزه اقتصادی، مجید(احمد) حسین زادگان به حضور معاونین، به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران دهه، در نشست خبری در جمع خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی استان مازندران، با اشاره به اینکه 866 پروژه با اعتباری بالغ بر 1954 میلیارد تومان در استان مازندران افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می گیرد گفت: همچنین کلنگ زنی 46 پروژه با اعتباری بالغ بر 449 میلیارد تومان در ایام ا... دهه مبارک فجر امسال در مناطق مختلف استان به زمین زده می شود.
وی همچنین با بیان اینکه 72 پروژه با هزینه 843 میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای 780 نفر در زمره طرح های اشتغالزایی، تولیدی و صنعتی قرار دارد افزود: از این تعداد، 794 پروز با هزینه 111 میلیارد تومان و اشتغالزایی 5 هزار و 170 نفر در حین اجرا در شمار طرح های پروژه های عمرانی و خدماتی است.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه از مجموع پروژه های دهه فجر امسال، 40 پروژه با اعتباری بالغ بر 157 میلیارد تومان مربوط به طرح های پروژه های عمران شهری (شهرداری ها) می باشد تصریح کرد: 343 پروژه با اعتباری بالغ بر 249 میلیارد تومان در حوزه عمران روستایی است.
حسین زادگان همچنین یادآور شد: پروژه های روستایی در قالب زیر بنایی، بهسازی و آسفالت راه روستایی، سالن ورزشی، مسکن محرومین، نوسازی اراضی شالیزاری، آبرسانی، گازرسانی، برق رسانی و تقویت ولتاژ پروژه های دهیاری ها می باشد.
نماینده عالی دولت در استان مازندران ساماندهی محل دفن زباله در چهار دانگه شهرستان ساری را به دلیل اعتراض ساکنین مردم آن منطقه از اولویت های مهم مسوولین دانست.
یادآور می شود شهرهای ساری با 102 پروژه، آمل با 89 پروژه، بابل با 88 پروژه، محمود آباد با 65 پروژه و نور با 52 پروژه بیشترین پروژه های افتتاحی در دهه مبارک فجر امسال استان مازندران است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 866 طرح دهه فجر امسال در مازندران راه اندازی می‌شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir