امروز چهار شنبه 22 مرداد 1399 ساعت 22:01:20

دوربین خبر

کد مطلب : 31174 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 بهمن 1398 -ساعت : 06:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گفتمان هنری انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب شکل می گیرد

رئیس حوزه هنری مازندران:

گفتمان هنری انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب شکل می گیرد

به گزارش دوربین خبر،

عضو کمیته هنری دهه فجر انقلاب اسلامی استان با حضور در پارک موزه دفاع مقدس ساری به گلباران مقبره شهدای گمنام این مجموعه و تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی(ره) و شهدا پرداختند.

در این برنامه که در نخستین روز ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب و با حضورجمعی از مسئولان، هنرمندان و اهالی رسانه صورت گرفت «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران درباره برکات انقلاب و حضور امام خمینی(ره) در جامعه و پیشرفتها و دستاوردهای این رویداد تاریخی نکاتی را مطرح کرد.

سردار ملکی در ادامه با حائر ارزش خواندن کار رزمندگان در دفاع از میهن اسلامی گفت: اینکه این جوانان بی ادعا از نقطه نقطه مازندران سرسبز، زندگی و رفاه خود دست کشیده و به مناطق جنگی رفتند و با شرایطی بسیار دشوار مبارزه کردند یعنی گونه ای کمال یافتگی که در انسانهای والامقام و صالح بروز می کند.

وی  همچنین حرکت نهادهای فرهنگی هنری مازندران در قالب کمیته هنری دهه فجر را به فال نیک گرفت و افزود: شما هنرمندان و مسئولان فرهنگی هنری سربازان جنگ نرم هستید و در این زمان که دشمن از طریق رسانه و کارهای هنری در کمین نشسته می توانید با هوشمندی و انسجام این حربه ها را خنثی کنید.

در بخشی از این گردهمایی که با شعر خوانی « ابراهیم باقری» همراه شد، «مهدی معصومی گرجی » رییس حوزه هنری مازندران با ابراز خرسندی از این حرکت جمعی گفت: امیدواریم بتوانیم با رایزنی و هم اندیشی مستمر منشا حرکتهای موثر در عرصه فرهنگ و هنر استان باشیم و در تمام ایام سال به جای موازی کاری با تجمیع توان سازمانی جریان سازی کنیم.  

شایان ذکر است که کمیته هنری دهه فجر انقلاب اسلامی مازندران با حضور مراکزی مانند اداره کل فرهنگ و ارشاد، کانون پرورش فکری، صدا و سیما، سپاه کربلا مازندران، سازمان فرهنگی شهرداری ساری و... و مسئولیت حوزه هنری مازندران شکل گرفته که در کنار برنامه های انفرادی، فعالیتهایی به شکل گروهی نیز خواهند داشت.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : گفتمان هنری انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب شکل می گیرد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir