امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 22:11:37

دوربین خبر

کد مطلب : 31176 -تاریخ انتشار : یکشنبه 13 بهمن 1398 -ساعت : 06:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمادگی بندر امیرآباد در مقابله با ورود اشیا وارداتی آلوده به کرونا

آمادگی بندر امیرآباد در مقابله با ورود اشیا وارداتی آلوده به کرونا

تیم پزشکی تشخیص ویروس کرونا در بندرامیرآباد استقرار یافت.دوربین خبر گزارش می دهد...

به گزارش دوربین خبر،

رضوانی در جلسه امروز با حضور مدیران بندرامیرآباد ، شرکت های کشتیرانی ، مجموعه های متبوع دانشگاه علوم پزشکی مازندران و شرکت های مستقر دربندر با بیان اینکه یکی از مهمترین اقدامات در این مواقع غربالگری و رعایت بهداشت فردی و عمومی می باشد،اظهارکرد: با توجه به هشدار جامعه جهانی در مورد شیوع ویروس کرونا و ارتباط کارکنان بندرامیرآباد با اتباع و کارکنان شناورهای خارجی ، دستور تشکیل تیم مبارزه با ویروس کرونا در بندرامیرآباد و بسیج تمام امکانات با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران را به تمام معاونت های این بندر صادر کرد.

وی اطلاع رسانی دقیق رسانه ها ، جراید ، خبرگزاری ها و فضای مجازی را در این خصوص مهم ارزیابی کرد و استقرار تیم پزشکی تشخیص ویروس کرونا در بندرامیرآباد را با توجه به مراودات این بندر با کشورهای حاشیه دریای خزر و ارتباط این کشورها از قبیل قزاقستان و روسیه با چین را از دانشگاه علوم پزشکی مازندران خواستار شد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با اشاره به اشاعه سریع ویروس کشنده کرونا در جهان بر آمادگی کامل و بسیج امکانات تمامی واحدهای ادارای و عملیاتی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد برای مبارزه با شیوع احتمالی این ویروس در منطقه تأکید کرد.

*۱۹ کشور جهان درگیر ویروس کرونا شدند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر نیز در این نشست با بیان اینکه ۱۹ کشور جهان درگیر این ویروس کشنده شدند و افراد بسیاری نیز به این ویروس مبتلا و یا مشکوک به ابتلاء هستند اظهار داشت با توجه به اینکه سرایت این ویروس از طریق انسان به انسان نیز می باشد بر رعایت موارد بهداشتی تأکید کرد.

صالح طبری ” استفاده از ماسک و دستکش ، حفظ فاصله یک و نیم متری با طرف مقابل ، قرنطینه کردن کارکنان شناور مبتلا و یا مشکوک به آنفولانزا در همان شناور” را از نکات بهداشتی برشمرد که شخص برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا باید رعایت کند.


آمادگی بندر امیرآباد در مقابله با ورود اشیا وارداتی آلوده به کرونالینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آمادگی بندر امیرآباد در مقابله با ورود اشیا وارداتی آلوده به کرونا

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir