امروز چهار شنبه 22 مرداد 1399 ساعت 23:37:45

دوربین خبر

کد مطلب : 31189 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1398 -ساعت : 10:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زیبا سازی حریم راه های مازندران نیازمند تلاش همگانی

مدیرکل حمل و نقل جاده ای مازندران خبر داد:

زیبا سازی حریم راه های مازندران نیازمند تلاش همگانی

به گزارش دوربین خبر،

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در جلسه شورای اداری این اداره کل خواستار آمادگی کامل راهداران برای ایمن‌سازی محورهای استان شد و اظهار داشت : بهسازی، پاکسازی و زیبا سازی حریم راهها نیازمند یک تلاش همگانی  می باشد ، چرا که دقت در زمینه زیبا سازی حریم راهها،جاده های استان را متحول خواهد نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل  جاده ای استان مازندران عباسعلی  نجفی در این جلسه که با حضور معاونین و روساي ادارات ستادی و تابعه و با هدف برنامه‌ریزی به منظور ارزيابي عملكرد و بررسي فعالیتهای ادارات برگزار گردید ، خاطر نشان ساخت : بايد همچون گذشته با تلاش و جديت براي اهداف و برنامه هاي اين اداره كل از هيچ كوششي دريغ نكرده و با تمام توان و امكانات براي ايجاد يك راه ايمن و سرپناهي مناسب  در اين استان ولايتمدار بكوشيم.

وی در ادامه افزود: مهم ترين عاملي كه مي تواند در تسريع و پيشرفت هر پروژه اي مؤثر باشد نظارت دقيق و حضور فعال و مستمر بر سر آن پروژه بوده ، لذا از همه رؤساي ادارات تابعه وستادي خواسته تا اين مسئله مهم را در اولويت اصلي كار خود لحاظ كنند.

مهندس نجفی برتعامل و برادري در بين كاركنان تاكيد و عنوان كردند : همدلي و هماهنگي و احترام متقابل از جمله فاكتورهاي مهم در ارائه يك كار موفق در يك مجموعه بوده و لذا از همه عزيزان تلاشگر انتظار ايجاد چنين فضايي را داشته و دارم.

وی فرهنگ سازي عمومي براي پاكسازي و زيباسازي حريم راهها را براي ايجاد بستر مناسب در محورهاي استان بسيار مثمرثمر دانست و ياد آور شد : مازندران با توجه به شرايط جغرافيايي خود همه ساله پذيراي هزاران گردشگر و مسافر بوده ، از اين رو نبايد در چنين استاني شاهد بي نظمي و اختلال در سطح محورها و حاشيه راههاي آن باشيم. مهندس نجفی ساماندهي فضاي سبز و حفظ حريم را در سطح محورها از ضروريات اجرايي در مازندران نام برد و تصريح كرد: ما بايد با تمام توان و با استفاده از تجارب متخصصين در اين امر بكوشيم تا جاده هايي ايمن و زيبا را براي هموطنان و مردم ولايتمدار استان ايجاد نمايیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل  استان مازندران در این نشست بر حضور مداوم و مستمر اکیپ های راهداری و مسولین  محورها در شرایط بحران در سطح محورهای کوهستانی استان تاکید و عنوان نمود : علاوه بر مسولین محورها و جانشین های آنان می بایست رئیس اداره مربوطه نیز در زمان بحران در محورها حضور شبانه روزی و مداوم داشته باشد.

وی به در پیش بودن ایام نوروز و سفرهای نوروزی اشاره و عنوان نمود : باید نظارت دقیق و مستمر بر روند کاری مراکز معانیه فنی خودروها ، مجتمع های خدمات رفاهی و پایانه ها توسط مسولین ذیربط این اداره کل و کارشناسان این امر انجام پذیرد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از روسای ادارات خواست تا در نگهداری ماشین آلات راهداری نهایت تلاش رانموده تا اقدامات بهنگام در راهداری زمستانی و راهداری مستمر و جاری بدون کوچکترین وقفه ای انجام گیرد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : زیبا سازی حریم راه های مازندران نیازمند تلاش همگانی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir