امروز جمعه 24 مرداد 1399 ساعت 22:01:14

دوربین خبر

کد مطلب : 31212 -تاریخ انتشار : شنبه 19 بهمن 1398 -ساعت : 07:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
8 طرح عمرانی اوقاف دهه فجر راه اندازی می شود

8 طرح عمرانی اوقاف دهه فجر راه اندازی می شود

به گزارش دوربین خبر،

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به حضور آحاد مردم و مسؤولان در ویژه‌برنامه‌های بزرگداشت ایام دهه فجر و مراسم جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: تبیین اهداف انقلاب، تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات پیش رو از مهم‌ترین موضوعات مطرح‌شده در برنامه‌های دهه فجر است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی که امام خمینی (ره) بر آن تاکید داشته این بود که موقوفات باید به حالت وقفیت بازگشته و عمل به وقف شود و در همین راستا سازمان اوقاف و امور خیریه با تلاش بی وقفه توانسته بسیاری از موقوفات را از دست متصرفین آزاد و به حالت وقف بازگرداند.

حیدری با اشاره به پروژه‌های اوقاف مازندران در دهه فجر خاطرنشان کرد: ۶ پروژه شامل ضریح مطهر امامزاده جهان سیدرضا(ع) آیتمحله شهرستان جویبار، دو ساختمان تجاری مسکونی موقوفه امیر مکرم در محمودآباد، ساختمان مسکونی موقوفه عذری خاکپور آمل و ساختمان مسکونی حاج کاظم بیگ بابل همزمان با دهه فجر امسال در مازندران مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که ساختمان جدید امامزاده سیدعلی بن حمزه (ع) عباس‌آباد روز گذشته مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی از کلنگ زنی ساختمان تجاری مسکونی ملا مهدی کفان آمل خبر داد و گفت: کلنگ محوطه‌سازی آستان مقدس امامزاده عبدالوافی(ع) کلارآباد عباس‌آباد روز گذشته بر زمین زده شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران ارزش کل پروژه‌های عمرانی موقوفات و بقاع متبرکه استان مازندران که در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسند و یا کلنگ‌زنی می‌شوند را ۱۸ میلیارد تومان اعلام کرد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 8 طرح عمرانی اوقاف دهه فجر راه اندازی می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir