امروز جمعه 09 آبان 1399 ساعت 05:56:08

دوربین خبر

کد مطلب : 31215 -تاریخ انتشار : یکشنبه 20 بهمن 1398 -ساعت : 09:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیام تسلیت مشترک نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران در پی ارتحال عالم جلیل القدر و مجاهدِ انقلابی، آیت الله نورالله طبرسی

پیام تسلیت مشترک نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران در پی ارتحال عالم جلیل القدر و مجاهدِ انقلابی، آیت الله نورالله طبرسی

به گزارش دوربین خبر،پیام تسلیت مشترک نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران در پی ارتحال عالم جلیل القدر و مجاهدِ انقلابی، آیت الله نورالله طبرسی
متن کامل پیام تسلیت مشترک نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران به شرح ذیل است:
انالله و اناالیه راجعون
خبر رحلت جانسوز مجاهد راه حق، عالم دین و مبارز خستگی ناپذیر صحنه های انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله نورالله طبرسی، رضوان الله تعالی علیه، نماینده سابق مقام معظم رهبری و عضو فقهای مجلس خبرگان رهبری در استان مازندران موجب تالم و تاثر فراوان اینجانبان و مردم ولایتمدار و عالم دوست مازندران گردید.
آن مجاهد مرحوم چه آنزمان که شاگردی موفق در محضر حضرت آیت الله کوهستانی (رضوان الله تعالی علیه ) و چه آنزمان که نزد علمای شهر قم بر زانوی ادب؛ تحصیل علم را فرا می گرفت، برای اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکرد.
ایشان پس از آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی به صف مبارزان پیوست و شجاعانه در حرکت های مردمی و راهپیمایی ها حضوری مستمر داشت و با پیروزی انقلاب اسلامی در مسیر تداوم آرمان های انقلاب اسلامی و نیز در طول هشت سال دفاع مقدس همچون پدری دلسوز برای جوانان بسیجی استان استوار ماند.
تلاشهای مستمر آن فقید سعید از زمان امام جمعه معزز مردم متدین شهر ساری تا نماینده مقام عظمای ولایت و تا نماینده محترم مردم ولایت مدار استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری برای آحاد مردم استان مبرهن و آشکار است.
بی تردید فقدان آن عالم ربانی، ضایعه ای بزرگ برای مردم شریف استان به شمار می آید و غم درگذشت آن مرد خدا برای همه مردم ولایتمدار مازندران، گران و سنگین خواهد بود.
اینجانبان این مصیبت سنگین را به محضر رهبر معظم انقلاب، مردم ولایتمدار و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، حوزه های علمیه و علمای اعلام و بویژه بیت معزز ایشان تسلیت عرض نموده و از آستان خداوند قادر متعال؛ برای آن عالم فقید سعید، مغفرت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت داریم و روزهای یکشنبه و دوشنبه؛ بیستم و بیست و یکم بهمن در استان مازندران را عزای عمومی اعلام می نماییم.
محمد باقر محمدی لایینی / نماینده مقام معظم رهبری در مازندرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پیام تسلیت مشترک نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار مازندران در پی ارتحال عالم جلیل القدر و مجاهدِ انقلابی، آیت الله نورالله طبرسی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir