امروز چهار شنبه 25 فروردین 1400 ساعت 17:42:20

دوربین خبر

کد مطلب : 31222 -تاریخ انتشار : سه شنبه 22 بهمن 1398 -ساعت : 15:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شرط برد برد کشورهای غربی به منظور لطمه وارد نشدن به منافع شان است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ساری:

شرط برد برد کشورهای غربی به منظور لطمه وارد نشدن به منافع شان است

به گزارش دوربین خبر،

عضو تشخیص مصلحت نظام در راهپیمایی ۲۲ بهمن در ساری گفت: چرا کشور‌های دنیا به ایران توجه زیادی دارند؟ چرا ایران درکانون توجهات دنیا قرار دارد؟ چرا امروز را یوم الله می‌گوییم و با عظمت از آن یاد می‌کنیم؟

جلیلی افزود: وقتی به تاریخ یکصد سال گذشته دنیا نگاه میکنیم می‌بینیم کشور‌های بزرگ دنیا برای بقیه کشور‌ها تصمیم می‌گرفتند در کشور ما هم ۱۰۰ سال پیش دو کشور بزرگ دنیا ایران را به دو بخش شمال و جنوب بین خودشان تقسیم کردند در زمان ملی شدن صنعت نفت در ایران هم شاهد توطئه‌های دشمنان بودیم.
او گفت: در همین سال ۲۰۲۰ هم می‌ببینیم در دنیا کشور‌های قدرتمند، تصمیمات مهم را به نفع خودشان می گیرند.
جلیلی شروط برد برد کشور‌های قدرتمند برای ملت‌ها اشاره کرد و گفت: منظور آن‌ها از این شرط آن است به برد و منافع نامشروع آن‌ها لطمه وارد نشود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: کشور‌های قدرتمندمی گویندد ما هستیم که باید تعیین کنیم کشور‌ها چه مقدار سلاح و درزمینه علم و فن آوری دستاورد داشته باشند.
او با بیان اینکه آن‌ها مدعی آزادی هستند و می‌خواهند دموکراسی را در جهان پیاده کنند، گفت: این کشور‌ها می‌خواهنددرباره کار‌های کوچک مثل فعالیت در فضای مجازی و بارگذاری یک عکس در اینستاگرام هم نظر بدهند.
جلیلی افزود: این آن دنیایی است که از یکطرف ادعای آزادی دارد و طرفی دیگر ادعای آزادی بیان و رسانه دارد ْ آن‌ها در همه فعالیت‌ها دخالت کشور‌های آزادیخواه دخالت دارند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز ملت ایران اسلامی شعار مرگ بر امریکا به خاطر آزادی سر می‌دهند، گفت: در فضایی که در دنیا این اتفاق‌ها می‌افتد ملت ما در حال بیان نظرات و خواسته‌های خود هستند.
او با بیان اینکه برپایی راهپیمایی ۲۲ بهمن ملت برای آزادی و استقلال است افزود: قدرت‌های دنیا با این خیال خام فکر می‌کردند می‌توانند قیام ملت‌های آزادیخواه را سرکوب کنند در، اما تاکنون نتوانسته اند از حرکت ملت ایران جلوگیری کنند.
جلیلی گفت: ملت ما نشان داد این حرکت متفاوت است و کسی نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد ملت ما با قدرت وارد گام دوم انقلاب شد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مردم ما پس از ۴۱ سال نه تنها مقاومت بلکه پیشرفت هم کردند، افزود: هم اکنون ملت ما الهام بخش و الگو برای دیگر کشور‌ها هم شده است.
او به منطق استکبار در منطقه بخصوص درفلسطین اشاره کرد و گفت:این قدرت‌ها ابتدا فلسطین را با زور اشغال و بعد کم کم خودشان را تحمیل کردند و امروز این قدرت‌های پوشالی می‌گویند ما یک طرح مطرح می‌کنیم و شما باید آنهار ا قبول کنید.
جلیلی با بیان اینکه هدف از معامله قرن اینکه که می‌گویند هر چه راکه ما می‌گوییم شما باید قبول کنید ، افزود: آژانس بین المللی می‌گوید، ایران همه آنچه را که توافق کرده پایبند بوده، اما آمریکا یکطرفه از این تعهد خارج شده است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به رفتار آزار دهنده و کشنده کشور‌های استعمارگر درزمان جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: در زمان جنگ صدام را به عنوان عروسک جلو فرستادند تا جلوی ایران را بگیرند، امروز ایران کجاست و صدام کجاست.
به گفته او آن‌ها می‌خواستند بین ملت‌های ایران و عراق جدایی بی اندازند ، اما امروز در زمان اربعین می‌بینیم که اخوتی میان دوملت برقرار است این آن پیروزی ملت ایران است.
جلیلی به شهادت سردار دل‌ها اشاره کرد و گفت:یکی ازسران دولت‌های اروپایی به ایران پیغام داد اگر شما بخواهید پاسخ شهادت سردار سلیمانی را بدهید آمریکا با شما چه طور خواهد کرد؟ 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: امروز آن سران اروپایی وبقیه کشور‌ها میدانند که ایران چه قدرتی دارد.
او به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: شما مردم هستید که با قدرت خود این قدرت ایران را ایجاد کردید، قدرتی شکل گرفقته که می‌تواند همه دنیا را به لرزه در بیاورد.
جلیلی با بیان اینکه شیرمردان کشورمان از جمله دلاورمردان مازندرانی در خان طومان و دیگر مناطق سوریه شور آفریدند، افزود: به خاطر همین دلاور مردی‌ها است که ایران در سوریه و دیگر کشور‌ها الگو شده است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن جهانی و منشاء موفقیت‌های بزرگ شده است، گفت: ملتما نشان داد خودشان تصمیم می‌گیرند و برای رسیدن به قله‌های رفیع از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند.
او با بیان اینکه موفقیت‌ها و پیروزی‌ها در کشور روز به روز بیشتر خواهد شد، افزود: پیروزی و موفقیت ملت ایران ادامه خواهد یافت و پرچم انقلاب اسلامی به صاحب اصلی اش صاحب الزمان خواهد رسید.


شرط برد برد کشورهای غربی به منظور لطمه وارد نشدن به منافع شان است

شرط برد برد کشورهای غربی به منظور لطمه وارد نشدن به منافع شان است

شرط برد برد کشورهای غربی به منظور لطمه وارد نشدن به منافع شان است

شرط برد برد کشورهای غربی به منظور لطمه وارد نشدن به منافع شان است

شرط برد برد کشورهای غربی به منظور لطمه وارد نشدن به منافع شان است

شرط برد برد کشورهای غربی به منظور لطمه وارد نشدن به منافع شان است


منبع : صداو سیما مازندران


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : شرط برد برد کشورهای غربی به منظور لطمه وارد نشدن به منافع شان است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir