امروز دوشنبه 20 مرداد 1399 ساعت 23:06:19

دوربین خبر

کد مطلب : 31243 -تاریخ انتشار : شنبه 26 بهمن 1398 -ساعت : 10:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قرارگاه اشتغالزایی بانوان مازندران در بسیج سازندگی تشکیل می شود

با نگاهی بر وصیت نامه کاربردی شهید سلیمانی:

قرارگاه اشتغالزایی بانوان مازندران در بسیج سازندگی تشکیل می شود

به گزارش دوربین خبر،

سمیه فقیه مشاور امور بانوان بسیج سازندگی مازندران گفت:مطالعه فرازهای وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی حاوی نکاتی ارزنده در باب وحدت و لزوم تمسک به ریسمان ولایت فقیه بود.

او افزود:در زمانه ای که انقلاب اسلامی ایران در مسیر درون و بیرون با چالش های متنوع ،دسیسه های گوناگون و طرح ریزی های خبیثانه روبرو بود و درست در گام دوم انقلاب،تقدیر الهی حکم کرد مردی از تبار حسین ابن علی علیه السلام آسمانی شود و این رفتن به اندازه تاثیرگذاری بر اخبار کل جهان بازتابشی عمیق داشت.

وی ادامه داد:این وصیت نامه بازتابش هایی از عمق استراتژی ترسیمی جمهوری اسلامی ایران در راستای مقاومت و نیز ایستادگی در برابر فتنه ها دارد و از اینرو تلاش عملیاتی در تحقق اقتصاد نقاومتی شاخصی در تحقق خواسته های شهید نقاومت است . 

فقیه گفت:خروش های بی امان سردار رشید اسلام در فرازهای متنوع این وصیت نامه گویای اینست که او به عنوان مفسری برجسته،با تاسی از ولایت فقیه از جامعه ،روحانیت ،مراجع تقلید،طلاب حوزه های علمیه ،دختران و پسران جوان سرزمینمان ایران ،مردان و زنان فعال در عرصه های مختلف، می خواهد نگاه به آینده را با گوش فرا دادن  به بیانات ولایت فقیه ترسیم نمایند. 

به گفته فقیه، سردار سلیمانی می گوید: سبعیت تکفیری ها و تلاش در براندازی اسلام اگر غفلت سایه های شومش  بر سرزمینمان بیفتد نابودی بشریت _و نه تنها اسلام گرایان_ را به همراه دارد و بنابراین پرچم و علم حقانیت و روشنگری نه در ایران که در جوامع اسلامی و فرا سرزمین ها. در دورهای دور، در  اروپا و آمریکا باید افراشته شود و زنگ های خطر ،عمیق و پر طنین ضرباهنگ نواختن بگیرد.

فجر سلیمانی فجر انقلاب اسلامی

مشاور امور بانوان این سازمان ادامه داد:فجر سلیمانی فجر انقلاب اسلامی در گام دوم است و کلید اینبار باید در دستان توانمند جوانان انقلابی قرار گیرد. 

وی افزود:به نظر بنده به عنوان یک فعال رسانه ای ،بازنگرشی بر احوالات اقتصادی کشور و استانمان،تلاش در بها دادن به نخبگان علمی و فرهنگی،تقویت مهارت های آموزشی و تمرکز بر توانمندی های درونزا با جهاد "هر خانه یک اشتغال"می تواند لبخند امید را بر لب جوانان خسته از بروکراسی های اداری و بیکار مانده در منزل ،بنشاند و در این حوزه اقدامات "آتش به اختیاری" با حمایت مسئولانه مدیران و دست اندرکاران اجرایی کلید تدبیر ،ترقی،اقتدار و امنیت به شمار می آید.

سمیه فقیه


قرارگاه اشتغالزایی بانوان مازندران در بسیج سازندگی تشکیل می شود

قرارگاه اشتغالزایی بانوان مازندران در بسیج سازندگی تشکیل می شودلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : قرارگاه اشتغالزایی بانوان مازندران در بسیج سازندگی تشکیل می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir