امروز جمعه 09 آبان 1399 ساعت 05:39:20

دوربین خبر

کد مطلب : 31244 -تاریخ انتشار : شنبه 26 بهمن 1398 -ساعت : 13:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختصاص 85 میلیارد تومان اعتبار پسماند در مازندران

اختصاص 85 میلیارد تومان اعتبار پسماند در مازندران

به گزارش دوربین خبر،احمد حسین زادگان با تاکید بر پیگیری ویژه زراعت چوب گفت: با توجه به آغاز فعالیت دوباره صنایع سلولزی در مازندران، زراعت چوب و درختکاری می‌بایستی همزمان با آن شده تا منابع طبیعی آسیب نبیند. 
استاندار مازندران با بیان اینکه از ۱۱۴ میلیاردتومان اعتبار در نظر گرفته شده برای پسماند استان، تاکنون ۸۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن اختصاص یافته است افزود: ۱۵ میلیارد تومان نیز به کارخانه زباله سوز شهرستان نوشهر اختصاص یافته که در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید. ‎
حسین زادگان با اشاره به آزادسازی ۸۵ درصد از سواحل مازندران تاکنون، طرح‌های پیشنهادی اقتصاد مقاومتی سال آینده استان را در حال حاضر ۲۰ مورد اعلام و تصریح کرد: زهکشی اراضی زراعی، نوغان داری، توسعه زراعت چوب و توسعه فضای سبز، پرورش ماهیان خاویاری، ایجاد و توسعه اقامت‌های بوم گردی، توسعه اکوسیستم، نوآوری و فناوری و نیز توسعه دهکده اقتصاد مقاومتی از جمله این طرح‌ها محسوب می‌شود.
استاندار مازندران، همچنین مدیریت ارتقا کیفی مرکبات و سورتینگ ها، ایجاد زیر ساخت کشتی‌های تفریحی، توسعه گردشگری، دوخطه کردن راه آهن ساری – قائم شهر و حل گره‌های ترافیکی استان را از جمله طرح‌های ویژه قابل پیگیری در سال آینده برشمرد.
حسین زادگان با اشاره به اینکه طرح‌ها باید توسعه محور، پیشران و محرک باشد گفت: مدیران و فرمانداران، پیشنهاد‌های خود در باره طرح‌های اقتصاد مقاومتی سال آینده را مکتوب اعلام کنند تا در جلسه جداگانه‌ای مورد بررسی قرار گیرد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اختصاص 85 میلیارد تومان اعتبار پسماند در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir