امروز یکشنبه 10 مهر 1401 ساعت 03:35:13

دوربین خبر

کد مطلب : 31259 -تاریخ انتشار : جمعه 02 اسفند 1398 -ساعت : 21:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تمدید زمان انتخابات تا ساعت 24 در مازندران

رئیس ستاد انتخابات مازندران خبر داد:

تمدید زمان انتخابات تا ساعت 24 در مازندران

به گزارش دوربین خبر،حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به حضور مردم پای صندوق های رای گفت:مهلت شرکت در انتخابات تا ساعت 24 تمدید شد.

ارسال اقلام انتخاباتی به مناطق صعب العبور مازندران

حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ،گفت: قانون به مجریان برگزاری انتخاب اختیار داده است اقلام و صندوق‌های رای گیری را به مناطق صعب العبور ارسال کنند و همه مناطق صعب العبور امروز شعب فعال اخذ رای داشتند. 

او افزود: این دوره از انتخاب دو داوطلب با نام و نام خانوادگی کاملا مشابه در یک حوزه انتخابی  وجود ندارد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از رای دهندگان خواست علاوه بر نام و نام خانوادگی داوطلب، کد مربوط به نامزد انتخاباتی مورد نظر خود را نیز درج کنند.

او با بیان اینکه هیئت‌های اجرایی و هیئت نظارت برای برگزاری یک انتخاب پرشور آمادگی کامل دارند، افزود:با توجه به جهت گیری‌های وزارت کشور پنج مرحله آموزش برای فرمانداران و بخشداران در مازندران و تهران برگزار شد..

حسن نژاد گفت: این آموزش‌ها به همراه توصیه‌های لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و افزایش صحت انتخابات تا بعد از ظهر فردا ادامه خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخابات مازندران ادامه داد: ۳۰۸۰ صندوق اخذ آرا در مازندران اختصاص یافته است که ۲۴۵۴ صندوق ثابت و ۶۲۶ صندوق سیار است.

او با بیان اینکه یک شعبه اخذ رای نیز برای اقلیت‌های مذهبی در ساری اختصاص یافته است، گفت: صندوق های رای برای همه نقاط استان که مراکز جمعیتی هستند در روز انتخابات پیش‌بینی شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه ۴۱۷ مازندرانی در روز شمار انتخاب ثبت نام کرده بودند، گفت: پس از بررسی صلاحیت ها در هیئت‌های اجرایی ، نظارت و شورای نگهبان و انصراف برخی از داوطلبان، در حال حاضر ۱۳۳ نفر در حال رقابت هستند.

او افزود: ۲ میلیون و ۴۳۴ هزار و ۴۵۵ نفر واجد شرایط رای دادن در مازندران هستند که ۱۱۴ هزار نفر برای نخستین بار پای صندوق‌های رای می‌روند و تا ساعت 16 میزان مشارکت مازنی ها در انتخابات به 40 درصد رسیده بود.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تمدید زمان انتخابات تا ساعت 24 در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir