امروز شنبه 05 مهر 1399 ساعت 05:02:33

دوربین خبر

کد مطلب : 31281 -تاریخ انتشار : دوشنبه 05 اسفند 1398 -ساعت : 22:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در خصوص تعطیلی مجلس همزمان باشیوع کرونا تصمیم گیری نشده است

یوسف نژاد:

در خصوص تعطیلی مجلس همزمان باشیوع کرونا تصمیم گیری نشده است

به گزارش دوربین خبر،


جلسه غیرعلنی با وزیر بهداشت و درمان / جلسات مجلس در ۳ شیفت برگزار می شود

عضو هیات رئیسه مجلس گفت:  قبل از آغاز نشست علنی، نمایندگان جلسه‌ای غیرعلنی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهند داشت.

علی اصغر یوسف نژاد در گفت‌ وگو با خانه ملت، در تشریح دستور کار صحن علنی( دوشنبه 5 اسفند) مجلس شورای اسلامی برگزار شدگفت: در ابتدا نمایندگان جلسه ای غیرعلنی با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره بررسی آخرین وضعیت ویروس کرونا داشتند. 
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ادامه و بعد از جلسه غیرعلنی قرائت گزارش تفریغ بودجه در دستور کار صحن مجلس قرار خواهد گرفت ادامه داد: بعد از آن بررسی گزارش کمیسیون تلفیق بودجه 99 با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در صحن علنی آغاز شد.
وی از برگزاری جلسه علنی  در سه شیفت خبر داد و گفت: با توجه به معرفی گزینه تصدی وزارت کشاورزی، نامه معرفی وزیر پیشنهادی نیز از سوی هیات رئیسه اعلام وصول شد و برای بررسی به کمیسیون های تخصصی ارسال می شود.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره احتمال تعطیلی مجلس گفت: عده ای پیشنهاد تعطیلی مجلس را مطرح کردند اما تا این زمان در این باره تصمیم گیری نشده زیرا بررسی بودجه از اهمیت زیادی برخوردار است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : در خصوص تعطیلی مجلس همزمان باشیوع کرونا تصمیم گیری نشده است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir