امروز دوشنبه 20 مرداد 1399 ساعت 22:55:12

دوربین خبر

کد مطلب : 31287 -تاریخ انتشار : سه شنبه 06 اسفند 1398 -ساعت : 19:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نمایش کباب کلاغ از چالوس به مرحله‌ی نهایی جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه یافت

به گزارش دوربین خبر،

نمایش کباب کلاغ از چالوس توسط هیات داوران هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مرحله نهایی در بخش صحنه‌ای معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، در مرحله‌ی نخست این جشنواره ۴۸۴ نمایش مربوط به حوزه کودک ونوجوان تولید شد که از میان این تعداد، ۳۵۶ نمایش صحنه‌ای به مرحله استانی راه پیدا کرد و در نهایت ۹۵ نمایش از ۳۱ استان کشور به مرحله بازبینی آثار رسید.
هیات داوران بخش صحنه‌ای این جشنواره متشکل از آزاده پورمختار، حسن دادشکر و سامی صالحی از میان ۹۵ نمایش راه‌یافته، ۱۵ اثر را به عنوان راه‌یافته به مرحله نهایی معرفی کردند.

بر اساس این گزارش نمایش «کباب کلاغ» اثر محسن عظیمی پویا از استان مازندران مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ چالوس به عنوان یکی از ۱۵ اثر برگزیده به مرحله کشوری هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودک ونوجوان کشور راه پیدا کرد.
مرحله کشوری این دوره از جشنواره هنرهای نمایشی کانون بر اساس اعلام فراخوان قرار است ۲۶ تا ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ برگزار شود.
گفتنی است پیش از این، اسامی راه‌یافتگان بخش نمایش‌نامه‌نویسی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد و کانون مازندران در این جشنواره سه رتبه برگزیده کسب کرد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نمایش کباب کلاغ از چالوس به مرحله‌ی نهایی جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه یافت

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir