امروز دوشنبه 20 مرداد 1399 ساعت 23:34:13

دوربین خبر

کد مطلب : 31291 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 اسفند 1398 -ساعت : 08:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بسیج دانشجویی مازندران با تشکیل کمپین مقابله با کرونا پای میدان می آید

در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران عنوان شد:

بسیج دانشجویی مازندران با تشکیل کمپین مقابله با کرونا پای میدان می آید

به گزارش دوربین خبر

 آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران در دیدار با مسئولان کمپین مقابله با کرونا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: "سلامت و مقابله با عوامل تهدید کننده جدی مانند کرونا اولویت اول است"

 آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری در دیداری با مسئولان کمپین مقابله با کرونا استان مازندرا ن که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران شکل گرفته است افزود:حتی اگر به جایی برسد که نیاز باشد نماز جماعت و نماز جمعه هم تشکیل نشود؛ نباید تشکیل بشوند.

او ادامه داد:در حال حاضر امنیت بهداشتی واجب تر از همه چیز است و همه باید پای کار باشند، هیچکس نباید در این شرایط مسئولیت گریز باشد، همه باید مسئولیت پذیر باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد:تمام دستگاه ها باید ذیل ستاد پیشگیری این بیماری که تشکیل شده است پای کار باشند وهمه باید توصیه های ستاد را انجام دهند، تریبون نماز جمعه در خدمت مقابله با این بیماری است؛ بنده و ائمه جمعه در خدمت این برنامه هستیم چرا که در حال حاضر از تمامی مسائل واجب تر است.

همچنین علاوه بر بسیج دانشجویی تمامی تشکل های دانشجویی مثل انجمن اسلامی؛ کانون ها و همچنین بسیج اساتید ، هیئت علمی ها و .... باید پای کار بیایند تا با عزم همگانی با این بیماری مقابله کرد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بسیج دانشجویی مازندران با تشکیل کمپین مقابله با کرونا پای میدان می آید

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir