امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 13:26:53

دوربین خبر

کد مطلب : 31300 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 اسفند 1398 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اسکان مسافران در زائرسراهای امامزادگان مازندران تا اطلاع‌ثانوی ممنوع است

اسکان مسافران در زائرسراهای امامزادگان مازندران تا اطلاع‌ثانوی ممنوع است

به گزارش دوربین خبر،

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه برگزاری هرگونه اجتماع و مراسمات مذهبی در امامزادگان استان ممنوع است، گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اسکان زائران و مسافران در زائرسراهای بقاع متبرکه مازندران ممنوع اعلام می‌شود.

جلسه کمیته پدافند غیرعامل اداره کل اوقاف استان مازندران صبح امروز با حضور اعضای این کمیته و به ریاست مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.
حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در این جلسه با اشاره به ممنوع بودن توزیع غذای نذری در سطح آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان مازندران اظهار کرد: رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی کردن مسیرهای ورودی و خروجی زائران در بقاع متبرکه استان ضروری است و به تمامی هیأت‌های امنا و مدیران بقاع متبرکه استان دستور داده شد روزانه به صورت مرتب اقدام به ضدعفونی کردن اماکن مذهبی کنند.
وی افزود: خادمین آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه موظف هستند روزانه سطوحی که در معرض تماس عمومی قرار دارد را مرتبا با موادهای شوینده ضدعفونی کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برگزاری هرگونه اجتماع و مراسمات مذهبی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان تا اطلاع‌ثانوی ممنوع است.
حیدری با اشاره به اینکه بعضی از زائرسراها و سوئیت‌های بقاع متبرکه استان فاقد مواد ضدعفونی کننده هستند، گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و نظر به توصیه‌های اکید بهداشتی تا اطلاع ثانوی امکان پذیرش مسافرین و زائرین در امامزادگان و بقاع متبرکه استان مازندران وجود ندارد و از این رو اسکان زائران و مسافران در زائرسراهای بقاع متبرکه ممنوع اعلام می‌شود.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اسکان مسافران در زائرسراهای امامزادگان مازندران تا اطلاع‌ثانوی ممنوع است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir