امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 13:20:55

دوربین خبر

کد مطلب : 31337 -تاریخ انتشار : جمعه 16 اسفند 1398 -ساعت : 12:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختصاص ۳ میلیارد و ۲۶۷ میلیون تومان اعتبار برای مقابله با کرونا در مدارس مازندران

اختصاص ۳ میلیارد و ۲۶۷ میلیون تومان اعتبار برای مقابله با کرونا در مدارس مازندران

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از تخصیص ۳ میلیارد و ۲۶۷ میلیون تومان اعتبار به عنوان سرانه برای مقابله با ویروس کرونا در مدارس مازندران خبر داد.

به گزارش دوربین خبر،

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» با اعلام این خبر افزود: اقدامات قابل ملاحظه‌ای در طی چند روز اخیر در زمینه پیشگیری، کنترل و مقابله با ویروس کرونا در سطح مدارس و ادارات آموزش و پرورش مازندران صورت گرفت که از جمله آن می‌توان به ضد عفونی سازی تمامی مدارس استان اشاره کرد.

وی با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته تصریح کرد: دوره ۸ ساعته ضمن خدمت برای تمامی معلمان در نظر گرفته شده که تاکنون بیش از ۱۲ هزار فرهنگی مازندرانی در آن شرکت کرده اند. همچنین سایت اطلاع رسانی و کانال رسمی آموزش و پرورش مازندران به طور ۲۴ ساعته پیام های آموزشی را منتشر می‌سازند تا دانش‌آموزان، خانواده‌ها و تمامی معلمان استان از آن استفاده کنند.

سعدی پور همچنین به تخصیص اعتبار قابل ملاحظه از سوی وزارت آموزش و پرورش برای ادامه فعالیت‌های بهداشتی مدارس اشاره کرده و گفت: مبلغ ۳ میلیارد و ۲۶۷ میلیون تومان به عنوان سرانه بهداشتی بیش از ۳ هزار مدرسه استان در نظر گرفته شده که جهت آماده سازی و ضد عفونی کردن به زودی به حساب‌های بانکی این مدارس واریز خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خاطر نشان کرد: این میزان اعتبار برای خرید مواد شوینده ضد عفونی کننده، صابون مایع، و ملزومات کمک‌های اولیه بهداشتی در اختیار مدیران مدارس قرار می‌گیرد و اداره سلامت آموزش و پرورش مازندران بر نحوه هزینه‌کرد این اعتبار نظارت خواهد کرد. 

این مسئول یادآور شد: در طی هفته گذشته نیز بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان سرانه به حساب مدارس استان مازندران واریز شد که تاکنون بی‌سابقه بوده و بخش قابل توجهی از مشکلات مدارس مازندران با این سرانه سالانه مرتفع شده است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اختصاص ۳ میلیارد و ۲۶۷ میلیون تومان اعتبار برای مقابله با کرونا در مدارس مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir