امروز سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 12:02:02

دوربین خبر

کد مطلب : 31344 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 اسفند 1398 -ساعت : 09:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فعالیت کارگاه تولید ماسک در 12 امامزاده مازندران

فعالیت کارگاه تولید ماسک در 12 امامزاده مازندران

به گزارش دوربین خبر،

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از فعالیت کارگاه تولید ماسک در ۱۲ امامزاده شاخص استان خبر داد و گفت: کارگاه‌های تولید ماسک با همکاری خواهران بسیجی و خادمین آستان مقدس امامزادگان مازندران راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در گفت‌وگویی اظهار کرد: افتخار اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران این است که در همراهی با دیگر نهادها از جمله استانداری با تشکیل ستاد پدافند غیرعامل در اداره کل و ادارات تابعه شروع به مبارزه با ویروس کرونا کرده است.
وی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی مناسبی از راه‌های جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح بقاع متبرکه استان صورت گرفته است، افزود: آستان مقدس امامزادگان مازندران روزانه در نوبت‌های مختلف ضدعفونی و از برگزاری هرگونه مراسم، تجمع و توزیع نذری جلوگیری می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک در ۱۲ امامزاده شاخص استان خبر داد و گفت: کارگاه‌های تولید ماسک با همکاری خواهران بسیجی و خادمین آستان مقدس امامزادگان مازندران راه‌اندازی شده است که بستگی به ظرفیت آن بقعه متبرکه و نیروی کار روزانه ماسک تولید و بین مردم توزیع می‌شود.
حیدری تصریح کرد: برای جلوگیری از تجمع هنگام توزیع ماسک، خادمین آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مقابل درب خانه‌های شهروندان اقدام به اهدای ماسک می‌کنند.
وی با بیان اینکه اوقاف مازندران برای حفظ سلامتی مردم، جلوگیری از شیوع ویروس و شکست دادن این کرونا ویروس تلاش می‌کند، خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا داریم از خانه‌های خود بیرون نیایند تا چرخه شیوع این ویروس قطع شود.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : فعالیت کارگاه تولید ماسک در 12 امامزاده مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir