امروز سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 12:26:25

دوربین خبر

کد مطلب : 31349 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 اسفند 1398 -ساعت : 09:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشف حدود 1میلیون و200هزار ماسک و دستکش /پلمب 17 واحد متخلف در استان

رئیس کل دادگستری استان مازندران خبر داد :

کشف حدود 1میلیون و200هزار ماسک و دستکش /پلمب 17 واحد متخلف در استان

به گزارش دوربین خبر،
رئیس کل دادگستری استان مازندران از ورود به موقع روسا و دادستانهای حوزه قضایی به موضوع ویروس کرونا و احتکار کنندگان لوازم بهداشتی در استان خبر داد وگفت: دراین راستا 39 پرونده قضائی تشکیل و39 متهم آن به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران، حجت الاسلام و المسلمین اکبری در این خصوص اظهار داشت: با توجه به فرمایشات ریاست محترم قوه قضاییه مبنی بر برخورد با متخلفین و احتکار کنندگان و گرانفروشان لوازم بهداشتی در این برهه از زمان با ورود به موقع دادستان ها وتلاش سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان صمت، دانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی، سربازان گمنام امام زمان(عج) واطلاعات سپاه استان بیش از 1 میلیون و108هزارو 682 ماسک و دستکش در استان کشف شد.
رئیس کل دادگستری استان مازندران افزود: ازاحتکارکنندگان لوازم بهداشتی57 هزار و 71 لیتر الکل و 30 هزار پد الکلی ،کشف و ضبط و بیش از 17 واحد اعم از داروخانه و مرکزلوازم بهداشتی و انبار پلمپ شد.
حجت الاسلام و المسلمین اکبری نیزاظهار داشت:‌ از 39 پرونده قضائی تشکیل شده، یکی از متهمین به جرم اخلال در نظام اقتصادی در قرار بازداشت به سر می برد و38 نفردیگر به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
این مقام عالی قضایی استان تاکیدکرد: در راستای نظارت بر توزیع مواد شوینده و ماسک بین مردم، به دادستانهای سراسر استان ابلاغ شده تا بدون هیچ چشم پوشی، برابر با قانون با احتکار کنندگاه مواد شوینده و ماسک برخورد قاطع بعمل آورند و هرگونه اغماض و تساهلی در این زمینه پذیرفتنی نیست .
وی تصریح کرد:از مسئولین مربوطه می‌خواهیم نیاز‌های اساسی در این بخش از قبیل شوینده ها و مواد ضد عفونی کننده و ماسک به میزان نیاز در دسترس بیمارستانها ومردم قرار دهند.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری افزود: در رسیدگی به پرونده سودجویانی که در شرایط فعلی با احتکار اقلام مورد نیاز جامعه، به سلامت شهروندان لطمه می‌زنند هیچگونه اغماضی نخواهد شد و محتکرین به اشد مجازات پیش‌بینی شده در قانون محکوم خواهند شد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : کشف حدود 1میلیون و200هزار ماسک و دستکش /پلمب 17 واحد متخلف در استان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir