امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 10:52:00

دوربین خبر

کد مطلب : 31357 -تاریخ انتشار : جمعه 23 اسفند 1398 -ساعت : 15:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تولید شوینده های بهداشتی در نیروگاه شهید سلیمی نکا

اقدامی جهادی درسایه تولید برق پایدار:

تولید شوینده های بهداشتی در نیروگاه شهید سلیمی نکا

به گزارش دوربین خبر، 

 با تلاش شبانه روزی کارکنان نیروگاه شهید سلیمی نکا و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در هفته گذشته در کنار تولید پایدار برق بیش از 500 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده سطوح در نیروگاه شهیدسلیمی نکا تولید شد.


امور شیمی سیکل ترکیبی نیروگاه شهید سلیمی نکا طی هفته گذشته بیش از 500 هزار لیتر آب ژاول 0.2 درصد تولید و به سازمانهای مختلف استان مازندران تحویل داده است .

 به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق نکا در پی شیوع بیماری کرونا در سطح استان مازندران و لزوم ضدعفونی کردن سطوح در اماکن, معابر, ادارات و نهادهای مختلف استان , نیروگاه شهیدسلیمی نکا با توجه به رسالت اجتماعی خود و در راستای کمک به نهادهای پزشکی و بهداشتی اقدام به تولید محلول ضدعفونی سطوح کرده است .

 این کار برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح استان انجام گردیده و تا ریشه کن شدن این ویروس ادامه خواهد داشت .

 این گزارش می افزاید تاکنون و طی هفته گذشته بیش از 500 هزار لیتر آب ژاول(هیپو کلریت سدیم 0.2 درصد ) در اختیار سازمانها و نهادهای مختلف از جمله دانشگاه علوم پزشکی استان, دانشگاههای استان مازندران, شهرداری شهرستانهای غرب و شرق استان از جمله نکا , قائمشهر, بهشهر, بابلسر, ساری, بابل , آمل و شهرهای سورک, ارطه ,فرح آباد , سپاه ناحیه نکا و استان مازندران , سازمانها و نهادهای نظامی و انتظامی , پسماند ساری , سازمان محیط زیست استان, آبفای مازندران , برق منطقه ای مازندران و گلستان , شرکت توزیع استان, جهاد دانشگاهی استان گلستان, ادارات استان مازندران و شهرستان نکا و پایگاه های مقاومت بسیج و دهیاری های روستاهای همجوار منطقه در استان مازندران و ... قرار گرفته است .

 پرسنل خدوم و زحمتکش نیروگاه نکا که همواره در راستای تولید پایدار برق در کشور به طور شبانه روزی و جهادی در تلاشند تا شکست کامل کرونا در کنار مردم استان مازندران از هیچ فعالیت و تلاش موثری کوتاهی نخواهند کرد .


تولید شوینده های بهداشتی در نیروگاه شهید سلیمی نکا

تولید شوینده های بهداشتی در نیروگاه شهید سلیمی نکالینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تولید شوینده های بهداشتی در نیروگاه شهید سلیمی نکا

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir