امروز شنبه 10 آبان 1399 ساعت 09:58:55

دوربین خبر

کد مطلب : 31363 -تاریخ انتشار : دوشنبه 26 اسفند 1398 -ساعت : 12:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
14 روز در خانه بمانیم

انجمن حقوق شهروندی مازندران در اطلاعیه ای مردم را به پویش در خانه بمانیم دعوت کرد

14 روز در خانه بمانیم

به گزارش دوربین خبر،

 یک پیشنهاد قابل تامل برای مسوولین ستاد مقابله با کرونا در مازندران

با توجه به سیر صعودی کرونا و برای مهار کردن این ویروس و کاهش تبعات آن ، از آنجایی که تاکنون بنابر هر دلیلی قرنطینه انجام نشده است، پیشنهاد می شود با مدیریت و اتخاذ تدابیر لازم ، اقدام به قرنطینه ساعتی شهرهای استان مازندران گردد. بدین گونه که با استفاده از ماشینهای آب پاش شهرداریها و آتش نشانی ها از ساعت شش الی هشت صبح با استفاده از مواد ضد ویروس مناسب و کارشناسی شده، مبادی ورودی شهرها ، پارکها و فضای سبز ، صندلی ها و جداول و نرده های عمومی، ادارات و بیمارستان ها و منازل، درهای مغازه، ادارات ،عابر بانکها ، سطح خیابانها، پیاده روها ، مبلمان شهری، داخل پاساژها ، حرم امامزاده ها، سرویس های بهداشتی عمومی ، حریم رودخانه ها ، بازارها ، تیربرق ها ، میدان های تره بار .

فروشگاه‌های پر تردد از جمله قصابی ها و مرغ فروشی ها و نانوایی ها ونیز وسایل حمل ونقل عمومی و ...در هر یک از شهرستان ها ضد عفونی و گندزدایی شود.

ساعت فعالیت مغاره هایی که دایر بودن و فعالیت آنان ضروری است و نیز ادارات، حداکثر به سه ساعت و ترجیحا از ۹صبح الی ۱۲ ظهر محدود گردد و از ساعت ۱۲ تا ۲، مرحله دوم شستشوی بهداشتی روزانه شهری و روستایی انجام و نیز مردم مقید شوند تا جز در موارد اضطراری از خانه ها خارج نشده و در داخل خانه ها بمانند.

خوب است این روند پس از اطلاع رسانی جامع عمومی و با بهره گیری از کمک و مشارکت همه ظرفیت های ترویجی و اجرایی امداد رسان مردمی به ویژه رسانه ها و سازمان های مردم نهاد استان و تحت نظارت و هماهنگی های ستاد مقابله با کرونا ، از یک روز مانده به عید شروع و تا پانزده فروردین در هر یک از شهرستان های استان ادامه یابد.

???? انجمن حفظ و توسعه حقوق شهروندی مازندران
14 روز در خانه بمانیملینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 14 روز در خانه بمانیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir