امروز سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 09:59:16

دوربین خبر

کد مطلب : 31364 -تاریخ انتشار : دوشنبه 26 اسفند 1398 -ساعت : 12:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نظارت بر نانوایی ها و قصابی ها شدت می یابد

استاندار مازندران:

نظارت بر نانوایی ها و قصابی ها شدت می یابد

به گزارش دوربین خبر،

احمد حسین زادگان فت: هر دستگاهی نسبت به آحاد جامعه احساس مسئولیت کند و مقابله با کرونا را شبانه روزی پیگیر باشد.

استاندار با اشاره به این که مردم برای تامین کالاهای اساسی خود نگران نباشند و مشکلی نخواهند داشت، یادآور شد: تامین ماسک و مواد شوینده و ضد عفونی کننده در داروخانه ها و مکان های عرضه به وفور باشد که مردم هیچ مشکلی نداشته باشند.

حسین زادگان تاکید کرد: فروشگاه های بزرگ با توجه به شرایط آخر سال بشکلی رعایت مسایل را بکنند که اجتماعات مردم مشکلی را برای آنان بوجود نیاورد.

وی با بیان این که خوداظهاری می تواند از بار حوزه بهداشت و درمان کم نماید، اظهار داشت: کسانی که احساس می کنند دچار این بیماری شده اند و یا علائم آن را دارند؛ خوداظهاری را جدی بگیرند.

استاندار خطاب به بانک ها با تاکید بر این که میزان مراجعات مردم به بانک ها باید کمتر شود و بانک ها نیز در این راستا؛ پیشنهادهایی را مطرح کرده اند، ابراز داشت: بانک ها شعبات را کم کنند و شعباتی که بهداشت را بطور جدی رعایت نمی کنند، بسته شوند.

حسین زاگان تاکید کرد: همه شهرداری ها و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات محیطی را بطور جدی تا پایان تعطیلات نوروزی به مقابله با کرونا اختصاص دهند.

استاندار با اشاره به این که رعایت بهداشت در پمپ بنزین ها و نانوایی ها مورد تاکید جدی است، گفت: قرارگاه فرماندهی مقابله با کرونا مسایل را بصورت روزانه رصد نماید و مورد پیگیری قرار دهد. لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : نظارت بر نانوایی ها و قصابی ها شدت می یابد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir