امروز سه شنبه 24 تیر 1399 ساعت 11:07:35

دوربین خبر

کد مطلب : 31365 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 اسفند 1398 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دوری از رفتارهای مخاطره آمیز چهارشنبه آخر سال ضرورت دارد

استاندار مازندران:

دوری از رفتارهای مخاطره آمیز چهارشنبه آخر سال ضرورت دارد

به گزارش دوربین خبر،

استاندار مازندران با اشاره به مخاطره آمیز بودن حضور در برنامه های چهارشنبه آخر سال گفت: مردم عزیز مازندران با تغییر رفتاری که در این ایام داشته اند، با ماندن در خانه و پرهیز از اجتماعات، خادمان خود را در چهارشنبه آخرسال همراهی می کنند.
وی با بیان این که برنامه های چهارشنبه آخر سال و شیوع ویروس کرونا مقارن شده اند، به همراهی های مردم استان در روزهای اخیر اشاره کرد و یادآور شد: مردم و خدمت گزاران آنان در بخش های مختلف دست در دست هم به مقابله با ویروس کرونا رفته اند و امیدواریم در روزهای پیش رو بویژه چهارشنبه آخر سال این همکاری ها تداوم یابد و با پرهیز از اجتماعات غیر ضرور و مخاطره آمیز، با کمترین هزینه از این مرحله ها عبور کنیم.
استاندار مازندران با اشاره به در پیش بودن نوروز باستانی و ضرورت ایجاد تغییر در نگاه و رفتار جامعه برای مقابله با این بیماری مهلک، یادآور شد: با رفتارهای صحیح و دوری از اجتماع کردن و ایجاد ترافیک و حوادث تلخ در این شب، زمینه را برای خدمت رسانی فعالان این عرصه فراهم کنیم و با ماندن در خانه جلوی شیوع کرونا را بگیریم.
حسین زادگان افزود: در ایام نوروز با گوش فرادادن به پیام ها و دستورالعمل های نهادهای بهداشتی و درمانی، انتظامی و امدادی و خدماتی و همراهی با ستاد مدیریت پیشگیری و کنترل ویروس کرونای استان و شهرستان ها بویژه رعایت بهداشت و عدم رفت و آمدهای غیر ضروری خصوصا در کانون های پرجمعیت، زمینه را برای قطع زنجیره انتقال این ویروس در جامعه فراهم کنیم.
مقام عالی دولت در مازندران گفت: مردم نگران کالاهای اساسی نباشند و آگاه باشند که برای دسترسی به مواد ضدعفونی و اقلام بهداشتی، تمهیدات لازم اندیشیده شده است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دوری از رفتارهای مخاطره آمیز چهارشنبه آخر سال ضرورت دارد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir