امروز دوشنبه 16 تیر 1399 ساعت 23:50:13

دوربین خبر

کد مطلب : 31369 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 اسفند 1398 -ساعت : 13:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کمپ های نگهداری معتادان برای مقابله با کرونا ویروس نظارت می شود

احمد مظفری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر:

کمپ های نگهداری معتادان برای مقابله با کرونا ویروس نظارت می شود

به گزارش دوربین خبر،

‍ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، سیگار، الکل و مواد مخدر را تخریب‌کننده سیستم ایمنی بدن دانست و گفت: متاسفانه افراد معتاد به دلیل سیستم ایمنی ضعیف در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا هستند.

احمد مظفری در جلسه کمیته درمان و حمایت‌های شورا، ارائه خدمات بهداشتی و مراقبتی به معتادان را بسیار ضروری خواند و گفت: انتظار می‌رود دستگاه‌های عضو کمیته بسته‌های بهداشتی مناسب را برای مقابله با ویروس کرونا تهیه و در اختیار کمپ ها قرار دهند.

وی بازدید منظم از کمپ‌ها، گرم‌خانه‌ها، را از مهمترین برنامه های این شورا دانست و گفت: در کمپ‌ها و گرمخانه‌ها و محیط‌های تجمعی شرایط شیوع ویروس کرونا فراهم است و ضرورت دارد مکان خاصی برای قرنطینه در نظر گرفته شود.

دبیر شورا تاکید کرد: اصول بهداشت و سلامت در همه کمپ‌ها باید رعایت شود و آموزش کارکنان کمپ‌ها برابر مقابله ویروس کرونا به‌صورت جدی دنبال شود.

در این نشست در مورد نظارت مستمر و جدی بر کمپ‌ها و گرم‌خانه‌ها، توزیع مناسب دارو برای کاهش مراجعه معتادان، توزیع بسته‌های مناسب بهداشتی و روند فعالیت کمپ‌ها و شلترها بحث و تبادل نظر و تصمیماتی گرفته شد.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : کمپ های نگهداری معتادان برای مقابله با کرونا ویروس نظارت می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir