امروز چهار شنبه 22 مرداد 1399 ساعت 23:24:09

دوربین خبر

کد مطلب : 31397 -تاریخ انتشار : شنبه 23 فروردین 1399 -ساعت : 11:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
درخواست جمعی از پزشکان بابلی در تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه

از استاندار مازندران درخواست شد:

درخواست جمعی از پزشکان بابلی در تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه

به گزارش دوربین خبر،

بنام خدا

جناب حسین زادگان استاندار محترم استان مازندزان

با سلام و احترام و تبریک سال جدید و خدا قوت .

همانطور که مستخضرید شهرستان بابل از نظر مبتلایان به بیماری " کووید ۱۹ " در استان مازندزان و اگر مبالغه نباشد در سطح کشور در وضعیت مناسب و مطلوب قرار نداشت و پنج تن از پزشکان ساکن در این شهر و یک داروساز و تعدادی زیاد از شهروندان بابلی فوت کردند و همچنین تعداد زیادی ، در بیمارستان های این شهر بستری شدند و اکنون با تلاش همه دست اندرکاران از تعداد مبتلایان کاسته شد و لازم می دانم در اینجا از زحمات همه آنانی که سبب شدند تا تعداد مبتلایان کاهش پیدا کند تشکر کنم.

بر اساس پیش بینی ها و بطوریکه فرماندار بابل در مقام نماینده دولت در روز پنجشنبه ۹۸/۱/۲۱ هشدار داده در جای خود اعلام خطر است و امکان دارد مجددا منحنی مبتلایان و در پی آن خدای نا خواسته ، تعداد درگذشتگان افزایش پیدا کند و بسیاری از عزیزان چشم از جهان فرو ببندند و خانواده هایی را عزا دار کنند .

به عنوان یک شهروند بابلی ، از جنابعالی تقاضامند است هشدار فرماندار بابل را جدی بگیرید و هر اقدامی که کارشناسان خبره بهداشتی و درمانی و.....توصیه می کنند اعمال بفرمائید تا شاهد تکرار تراژدی یک ماه اخیر نباشیم.

قطع یقین کادر درمانی که در هفته های اخیر در کنار بالین بیماران در بیمارستان ها از سلامتی خود مایه گذاشتتد دیگر از انرژی و توان لازم بر خوردار نیستتد تا بخواهند جوابگوی موج جدید باشند .

تائید می فرمائید از هر نظر پیشگیری مفیدتر و موثر تر و کم هزینه تر و کم ضرر تر از درمان است و همه ما در قبال سلامتی و جان دیگران مسئولیم و مطابق آموزه های دینی و اخلاقی هر گونه کوتاهی و بی توجهی و حتی کم توجهی در پیشگاه عدل الهی و تاریخ مورد بازخواست قرار خواهیم گرفت .

اعمال هر روش که سبب می شود تا از آمار مبتلایان کاسته شود قطعا در نزد شهروندان بابلی فراموش ناشدنی است و بر ادامه فاصله اجتماعی بطور واقعی و تخصیص بودجه ای برای اقشار آسیب پذیر و دهک های فرودست اقتصادی جامعه برای این که ، مجبور نباشند جهت کسب معاش از خانه بیرون بیایند تاکید بفرمائید .

مستحضرید نمی توان تمام انتظارات را از مردم داشت و اگر مسئولین در اجرای ضوابط و رعایت نکات لازم پیشقدم نشوند مطمئنا مردم توصیه های مسئولین را جدی نخواهند گرفت.

پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی سپاسگزارم

به روان همه درگذشتگان در سطح کشور و استان مازندران و همشهریان بابلی درود می فرستم و خداوند رحمان و رحیم رحمتشان فرماید .

دکتر سیف الرضا شهابی.
عضو هیات مدیره نظام پزشکی و عضو هیات مدیره انجمن داروسازان بابل
۹۹/۱/۲۳
بابل نامهلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : درخواست جمعی از پزشکان بابلی در تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir