امروز سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 23:04:34

دوربین خبر

کد مطلب : 31404 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 فروردین 1399 -ساعت : 00:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 اجرای رزمایش کمک مومنانه در ۵۶ شهر مازندران

فرمانده سپاه کربلا خبر داد:

اجرای رزمایش کمک مومنانه در ۵۶ شهر مازندران

به گزارش دوربین خبر،

مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در سه مرحله شب اول ماه رمضان، نیمه ماه رمضان و عید سعید فطر به صورت هماهنگ در ۵۶ شهر استان مازندران اجرا خواهد شد.

سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلا در جلسه هماهنگی رزمایش کمک مومنانه، بااشاره به اینکه روز نیمه شعبان دستور یک رزمایش گسترده با محتوای مواسات و همدلی از سوی رهبر معظم انقلاب صادر شد، از برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه ماه رمضان خبر داد و گفت:بخش اصلی و اعظم این رزمایش برعهده بسیجیان است و بخشی دیگر برعهده گروه‌های مردمی مثل ورزشکاران، هیات مذهبی، گروه‌های نیکوکاری و... هستند.
فرمانده سپاه کربلا مازندران درادامه به اجرای جزئیات و چارچوب این رزمایش اشاره کرد و ادامه داد: این رزمایش از ۱۶ شعبان آغاز شد و ساختار عملیاتی این رزمایش آماده شده است که بنا بر این چارچوب جامعه هدف مشخص و طبق آن خدمات رسانی می‌شوند.
فرمانده قرارگاه پدافند زیستی سپاه کربلا با تصریح براینکه علاوه بر آن دسته افرادی که در لیست کمیته امداد، بهزیستی و نهاد‌های حمایتی قرار دارند، اقشار نیازمند دیگری هم تحت حمایت قرار می‌گیرند، بیان کرد: جامعه هدف دیگری در این رزمایش شامل آن دسته از افرادی می‌شود که در این ۵۰ روز کرونایی دچار آسیب شدند، مثل خانواده‌های متوفی، برخی از مشاغلی که دچار خسارت شدند، کسبه ها، کارگران و همچنین خانواده دیگر نیازمند هستند.
فرمانده سپاه کربلا در بخش دیگری از سخنان خود به تشکیل کمیته ۵ گانه برای اجرای رزمایش کمک مومنانه هم خبر داد و یادآور شد: هیئت امنای رزمایش هم با حضور نماینده محترم، ولی فقیه در استان، استاندار، رئیس مجمع خیرین سپاه استان و فرماندهی سپاه کربلا تشکیل شد که به طبع در شهرستان‌ها هم اعضای این هیئت امنا، فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه و رئیس مجمع خیرین شهرستان می‌باشد.
سردار بابایی در پایان با اشاره به برکات رزمایش کمک مومنانه، یادآور شد: هر کاری که برای رضای خدا باشد، خداوند متعال اثرش را در قلوب مردم قرار می‌دهد و این وظیفه همه ماست که مساوات و همدلی را در جامعه اسلامی به نمایش بگذاریم.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اجرای رزمایش کمک مومنانه در ۵۶ شهر مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir