امروز سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 23:13:31

دوربین خبر

کد مطلب : 31405 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 اردیبهشت 1399 -ساعت : 10:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
7 هزار بسیجی  در رزمایش همدلی فعالیت می کنند/رزمایش مومنانه گامی در دستگیری از نیازمندان

7 هزار بسیجی در رزمایش همدلی فعالیت می کنند/رزمایش مومنانه گامی در دستگیری از نیازمندان

به گزارش دوربین خبر،

محمد مهدی اقبال پور رئیس سازمان بسیج سازندگی می گوید:سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا با فراخوان گروه‌های جهادی بسیج، پس از فعالیت 2 ماهه در زمینه پیشگیری از گسترش بیماری کرونا و کمک به تیم درمان و نیز ایجاد آرامش نسبی در حوزه سلامت جامعه، با بهره‌گیری از ظرفیت عظیم مردمی و جهادی و همچنین حرکت جمعی اقدام کرده است.

ا و با بیان اینکه رزمایش همدلی  بنا به فرموده رهبر عزیزمان، رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در جهت ایجاد مواسات و دستگیری از نیازمندان و آسیب‌دیدگان از شیوع بیماری کرونا، در سطح استان اجرا می شود ادامه داد:در این رزمایش که از نیمه شعبان تا عید سعید فطر سال جاری ادامه خواهد داشت، تمامی دستگاه‌های اجرایی استان نهادهای حمایتی، مجمع خیرین محرومیت‌زدایی استان و گروه‌های جهادی بسیج، با مشارکت و همکاری همه‌جانبه، در جهت اجرای هرچه بهتر این رزمایش نقش آفرینی خواهند نمود.

در همین راستا، سرهنگ اقبالپور  ریاست محترم سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا- به خبرنگار ما گفت:بیش از 7000 گروه جهادی بسیج خواهر و برادر، پس از فعالیت 2 ماهه در عرصه مقابله با بیماری کرونا، در این رزمایش شرکت خواهند نمود تا در زمینه کاهش آلام بوجود آمده از این بیماری نوپدید، گامی مثبت بردارند.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین اهداف این رزمایش، بکارگیری تمامی ظرفیت‌های موجود بمنظور ایجاد مواسات و همدلی عمومی است تا آثار روانی و اجتماعی متأثر از بیماری کرونا، تا حدودی از بین برود.

سرهنگ اقبالپور خاطر نشان کرد: رزمایش کمک مؤمنانه در 3 مرحله، از نیمه شعبان تا عید سعید فطر و با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج استان، برگزار خواهد شد و در این رزمایش، خدمات گوناگونی، از قبیل توزیع اقلام، خدمات پزشکی و حقوقی، خدمات مشاوره‌ای، کمک به صاحبان مشاغلی که در این ایام آسیب دیده‌اند، فعال نمودن صندوق‌های قرض‌الحسنه اشتغالزا جهت کمک به نیازمندان و ... به مردم عزیز استان ارائه خواهد شد.

ان شاءالله در آینده گزارشات تکمیلی از فعالیت‌ها و اقدامات گروه‌های جهادی بسیج در این رزمایش، به سمع و نظر مردم شریف استان خواهد رسید.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 7 هزار بسیجی در رزمایش همدلی فعالیت می کنند/رزمایش مومنانه گامی در دستگیری از نیازمندان

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir