امروز سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 22:48:04

دوربین خبر

کد مطلب : 31416 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 اردیبهشت 1399 -ساعت : 11:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وضعیت سرمایه گذاری خارجی در مازندران

دوربین خبر گزارش می دهد...

وضعیت سرمایه گذاری خارجی در مازندران

به گزارش دوربین خبر،

حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در خصوص سرمایه گذاری خارجی در استان گفت : در سال 1398 با دستورات مؤکد استاندار محترم و پیگیری های حوزه معاونت اقتصادی و دستگاه های اجرایی مرتبط و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ، تعداد 3 طرح سرمایه گذاری خارجی به مبلغ 25/6 میلیون دلار و با اشتغالزایی حدود 40 نفر در حوزه نیروگاه های مقیاس کوچک در مازندران به بهره برداری رسید . همچنین میزان سرمایه وارده در سال 1398 حدود 18/2 میلیون دلار بوده که از این جهت استان مازندران در سطح کشور حائز رتبه اول شده است .

وی گفت: لازم به ذکر است در 7 ماهه منتهی به سال 1398 مازندران از لحاظ طرح های به بهره برداری رسیده به مبلغ 17 میلیون دلار حائز رتبه اول کشور و از لحاظ میزان سرمایه وارده 15/11 میلیون دلار حائز رتبه سوم کشور شد که در تاریخ 98/10/4 توسط وزارت کشور به رئیس جمهور گزارش گردید .

معاون اقتصادی استانداری مازندران همچنین اشاره کرد : طرح مطالعات شناسایی و جانمایی مکانها و مسیرهای مناسب گردشگری دریایی در ساحل دریای خزر توسط استاندار محترم تأکید و در مراجع استانی تهیه و تصویب و طبق این طرح در 134 نقطه از ساحل حوزه بندی استقرار تأسیسات گردشگری مشخص و آماده واگذاری جهت سرمایه گذاری شده است و با سازمان بنادر و دریانوردی نیز هماهنگی گردید تا 3 میلیون یورو برای خرید کشتی از محل وجوه اداره شده جهت توسعه گردشگری دریایی پرداخت نماید.  لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : وضعیت سرمایه گذاری خارجی در مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir